Fransa'dan genç oyuncu alıp da zarar eden daha ben görmedim. Kör carole'den bile neredeyse zarar etmedi herifler. Başarılı transfer, fakat umarın yine de başarısız olur.
Galatasaray'ın Rosier'i alamayınca kaldığı bek.

bence fena transfer değil, tutmazsa bile elden çıkarmak zor olmaz.
1 milyona almışlar baya iyi transfer. Çok atletik ve hızlı 4 5 yıl sonra çok daha iyi bir bek olabilir değeri artar.

Szalai tarzı al-parlat-sat transferi. Bizimde bunu daha sık yapmamız gerekiyor fransa gibi liglerden. Fransadan gelen siyahi oyuncunun kötü olma ihtimali yok gibi bir şey zaten.
sol üst arka adale grubunda ikinci derece zorlanma, kısmi yırtık ve kanama tespit edilmiş futbolcu.

en az 2 hafta sahalardan uzak kalacak.
gs'nin şu ana kadar en formda ve mevkisinde alternatifsiz oyuncusu. kendisi 1 ay sakatlanmış. gs lige erkenden havlu atarsa şaşırmam. yalnız, terimsporlular bayram ediyor desek yeridir. herifler günlerdir ts maçı korkusundan, ft hocamız yerine bir günah keçisi bulsak diyorlardı. hatta genç oyunculara sabredin, ft hocamıza sabredin diye günlerdir sosyal medyada aktiflerdi. şimdi hem ft hem kendileri için bahane hazır oldu. çoktan yenilgiyi kabul ettiler bile...
Fena transfer değil. Özellikle fiyat/performans üzerinden değerlendirmek gerekirse. Formda bir oyuncuydu, bu sakatlık dönüşü nasıl olacak göreceğiz. Geçmiş olsun.
Gesenin en iyi oyuncusu. Önümüzdeki 5 maçı kaçıracak büyük ihtimalle hadi geçmiş olsun diyorum kendilerine bakalım napacaklar.