yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar alımları şu an için kapalıdır!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk

Rüyada fenerbahçe’yi görmekcovid-19 yüzünden en sonunda olandır.
Emre(*) ve ben, tesislerde oturmuş gelecek sezon planlamasını yapıyoruz. Emre şaşırtmayarak sinan gümüş , gökhan gönül , caner erkin 'den bahsedip duruyor. Abim yapma diyorum, gerek yok taraftarı germeye.. Yok mu Fransa 2. Ligden iki zenci bek, idare eder bizi diyorum ama nafile.

En sonunda telefonla bu isimleri arayıp anlaşma sağlıyordu. Rüya işte, saçma.
en az fenerbahçe yetmezliği kadar tehlikeli olan fenerbahçe fazlalığından dolayı gerçekleşebilecek olay.
bundan dolayı karantina günlerinde bile futbolla olan ilişkimi genellikle sınırlandırmaya çalışıyorum. fazla fanatik olmak iyi değil. hepimiz seviyoruz fenerbahçe'yi ama her şeyin yeri ve zamanı ve miktarı var. her şeyin fazlası zarardır demişler ya, evet işte futbolun da fazlası zarar.
ben de fenerbahçe ile ilgili rüyalar görüyordum bir hafta öncesine kadar. ama öyle akılda kalıcı ve önemli rüyalar değildi. çünkü her ne kadar karantinadan dolayı fenerbahçe ile ilgili daha fazla video izlesem de, fenerbahçe'ye daha fazla zaman ayırsam da bunu sınırlı bir şekilde yaptığım için rüya görsem bile akılda kalıcı rüyalar görmüyordum. uyandığımda unutuyordum hemen.
mesela ben melankoliği çok seven bir insanım. depresyona alışkın bir insanım diyeyim. ve bundan dolayı rüyamda intihar ettiğimi ya da öldüğümü sıkça görürdüm. son zamanlarda biraz daha uzaklaştım bu ikisinden. şimdi rüyalar görmüyorum. yani ne yaşadığınızla doğrudan alakalı bir durum bu.