cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

rüştü reçber

 • /
  2
  kaleci mevkiinde görev yapmış eski Türk millî futbolcudur.

  2003 yılında dünyanın en iyi 3. kalecisi olarak seçilmiştir.
  Büyük kaleciydi. Elvir boliç ve rüştü giderse çok üzülürüm derdim elbet bitecrk kariyer ama o beşiktaşa gitti canıma ot tıkadı. Ne olursa olsun efendiliği çakma imparatora kimsenin yazamadıklarını çatır çatır yazması bile yeter.
  futbolu bıraktıktan sonra camiasız kalan oyunculara verilecek en büyük örnektir. gökhan gönül kendisinin en büyük bayrak taşıyanı olacaktır. yazık ettin kendine 77 numara
  Haberi eşi instagram'dan vermiştir.

  ---------- Işıl reçber ----------

  "Sizlerle gerçeği en şeffaf şekilde paylaşırken daha güzel haberler vermek isterdim fakat üzülerek eşim Rüstü'yü COVİD-19 teşhisiyle hastaneye yatırmış bulunuyoruz.Herşey normal ilerlerken birden bire gelişen hızlı semptomlarla biz de olayın şokundayız.Kritik süreçler ve çok zor ,Allah benim değerli eşimle beraber tüm hastalara acil şifa kolaylık versin .

  Tek ricam şu süreçte insanların biraz daha vicdanlı ve saygılı olabilmeleri.Ailecek yaptırdığımız testlerde benim, kızımın ve oğlumun negatif sadece eşimin pozitif çıkmıştır.

  Bu sebeple bizler evde kendisi hastanede ve görüş izni yok.Aslında en zor olanı da bu yanında olamamak.Ama Allah büyük önce ona sonra Türk hekimlerine emanet, inşallah bu da geçecek..Telefonlarım kilitlendi dönüş yapamıyorum üzgünüm tüm sevenlere dostlara sizlere yürekten sevgiler.Dualarınızı eksik etmeyin lütfen bu çok önemli....#sengüçlüsünRR"
  lacisozluk lacisozluk