Atletizmi hayvanı seviyede de olsa beyni olmayan birisi. İstatistik kasmaktan şampiyonluk kazanamadı. Durant yüzük için gitti diye yapmadığını bırakmadı, sonra kendisi de gitti. Bir de insan hiç mi şut atamaz kardeşim.
Kendisine süper star bir oyuncu.

İstatistiklere bakarsak harika bir kariyer elde etmiş zannedilecek ama basketbolda bir yüzük kazanmamayı başarırsa bunu veteran döneminde rotasyona düştüğü anlarda elde edecektir. Benzer bir durum harden için de geçerli olacak.

Belki ikisi de kariyer sonunda en çok sayı üreten, en çok asist tapan triple double rekorlarını alt üst etmiş olacak ama yüzük sayısında Robert horry'nin gölgesinde yaşamaya devam edecek. Xd
Kyle Kuzma, Montrezl Harrell, Kentavious Caldwell-Pope ve 22. sıra seçimi karşılığında wizards'tan lakers'a giden 32 yaşındaki istatistik makinesi.
Yanlış bir takas ile Lakers yolunu tutan oyuncu. Lakers, hollywood'u falan da verecekmiş az daha.

Kuzma ve özelikle harrell önemli parçalardı. Salary cap de şişti bence bu takasla. Kariyeri serbest düşüşte olan ve bir yüzük alsam bari diyerek okc'den ayrılıp dikiş tutturamayan Westbrook, bu saatten sonra fayda sağlayamaz. Durant ve sakal reyiz için okc'ye ihanet ettiler yüzük için diyen birisi soluğu bugün lebron'un yanında alıyorsa artık anlamıştır star ile süper star arasındaki farkı.