patlayıcılık konusunda baya iddialıdır. houston rockets' la bi yüzük alır mı derseniz bence alamaz. harden' ın oyunu zaten problem.
Atletizmi hayvanı seviyede de olsa beyni olmayan birisi. İstatistik kasmaktan şampiyonluk kazanamadı. Durant yüzük için gitti diye yapmadığını bırakmadı, sonra kendisi de gitti. Bir de insan hiç mi şut atamaz kardeşim.
1 sezon geçirdiği Houston Rockets'tan ayrılarak Washington Wizards'a John Wall ve 2023 ilk tur seçim hakkı karşılığında takas olan basketbolcu.
yeni takımı wizards ile bu sezon 4 maça çıkan ve hepsinde triple double yapan basketbolcu. bu 4 maçın hepsinde mağlup oldular.
Kendisine süper star bir oyuncu.

İstatistiklere bakarsak harika bir kariyer elde etmiş zannedilecek ama basketbolda bir yüzük kazanmamayı başarırsa bunu veteran döneminde rotasyona düştüğü anlarda elde edecektir. Benzer bir durum harden için de geçerli olacak.

Belki ikisi de kariyer sonunda en çok sayı üreten, en çok asist tapan triple double rekorlarını alt üst etmiş olacak ama yüzük sayısında Robert horry'nin gölgesinde yaşamaya devam edecek. Xd
Aynı zamanda moda tasarımcısı olan oyuncu. Pregame kıyafetleri de sık sık Paylaşılıyor. . Bazıları bayağı şık şeyler ama onun muhteşem fiziği üstüne giyildigi için öyle duruyor da olabilir.
Kyle Kuzma, Montrezl Harrell, Kentavious Caldwell-Pope ve 22. sıra seçimi karşılığında wizards'tan lakers'a giden 32 yaşındaki istatistik makinesi.