cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

yazar alımları şu anda kapalıdır.

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır.
 

fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • roberto carlos

  /
  2
  İspanya'nın Real Madrid takımındaki 11 yılının ardından, 2007 yılının Temmuz ayında Fenerbahçe'ye imza attığında transferi dünya çapında ses getiren Brezilya futbolunun efsane ismi..
  efsane futbolcu.

  instada fenerbahçe ile ilgili bir tek paylasım bile yapmaması gerçekten enteresan. bir g.saray'a gelen drogba'ya bakıyorum bir de bizim carlos'a.
  gelmiş geçmiş en iyi sol bek oyuncusudur.

  Kendisinden başka Türkiye'de başka hiçbir takımda herhangi bir mevkide dünyada gelmiş geçmiş en iyi oyuncu oynamamıştır.
  açıklamalarda bulunmuş eski sol bek.

  ********
  “Elbette Türkiye’yi, kültürünü, Fenerbahçe camiasını ve taraftarlarını çok seviyorum. Ancak şu an Real’deki görevim dışında bir pozisyon arayışı içinde değilim. Real Madrid ailesi içinde bana önemli sorumluluklar verdiler. Ancak Türkiye ile bağlantılarım asla kopmayacak. İleride belli olmaz, belki Türkiye’de yollarımız tekrar kesişebilir. Fenerbahçe’yi ve Süper Lig’i takip etmeye çalışıyorum. Fenerbahçe geçen sezona göre daha iyi ama ben de herkes gibi, 2008’de Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek final oynadığımız takımı çok özlüyorum. O takım gerçekten başkaydı.”

  “Adımın bir ara Türkiye’de Fenerbahçe ile geçtiğini menajerim Fatih Sönmez’den öğrendim ve çok şaşırdım. Yetkili olarak Fatih, hiçbir kimseyle şu ana kadar temas kurmadı. Şu anda bildiğiniz üzere yıllarca futbol oynadığım Real Madrid’de Global Futbol Elçisi ve Altyapı Danışmanı olarak görev yapıyorum. Gerçekten yoğun bir gündemim var.”

  “Emre Belözoğlu’nun takıma geri dönmesine sevindim. Tam bir lider. Kesinlikle çok büyük oyuncu, büyük profesyonel ve çok iyi arkadaşım. 39 yaşında ama hem kulübü hem de milli takımı için kilit oyunculardan biri. Ona sizin aracılığınızla da destek ve selamlarımı yollulyorum. Bu sezonki takımda yer alan vatandaşlarım Brezilyalı Luiz Gustavo ve Jailson, son derece iyi oyuncular. Özellikle Gustavo’nun kalitesi ortada. Mutlaka Fenerbahçe’de başarılı olacaktır.”

  “Sivas’a da ayrı bir parantez açmak istiyorum. En az Fenerbahçe kadar onları da seviyorum ve umarım ligde böyle devam ederler ve en iyi pozisyonda sezonu tamamlarlar. Pazar günkü Sivas- Fenerbahçe karşılaşması öncesi favorim yok. Fenerbahçe’de futbol oynadım, Sivas’ta hocalık yaptım. Hem Fenerbahçe’ye hem de Sivas’a büyük saygım var. İki kulüp de benim için önemli. Umarım kim iyi oynarsa, kim kazanmayı hak ederse, o takım sahadan galibiyetle ayrılır. İkisine de yürekten başarılar.”
  Derbide fenerbahçe'yi favori görmüş.

  https://twitter.com/Oficial_RC3/status/1231220843717578752?s=19

  Bet reklamı da almasa feneri ağzına alacağı yok herifin.
  lacisozluk lacisozluk