resmi su tedarikçimiz. resmi hesabı twitterda sadece koç holding'i takip ediyor. iddiaların gerçek olması çok yüksek ihtimal. böylelikle başkanın sponsorumuz olmadığı 2 3 alanımız kaldı.
Yeni sponsorumuz olan marka. Twitter hesaplari yalnizca koc holding'i takip ediyor. Ozetle baskan kulube yaptigi onlarca yardimlara bir yenisini eklemis anlasilan.

Edit:

sadece fenerbahce
benden once davranmis(*)
Sponsor iyidir de artık su içinde mi sponsor ali koç oldu???

Bakın gözden kaçıyor belki ama fenerbahçe sponsor bulamıyor, Türkiye'de spor sponsor bulamaz hale geldi. Ülkenin genel gidişi ile de alakası yok bunun. Çünkü yıllardır süregelen bir durum söz konusu. Şampiyonlar ligine giden gs bile sponsor bulamadı, bir pizzacıyı yapabildi.

Büyük markalar birer ikişer kaçtı, kaçıyor. Dünyada bir ekonomik daralma yaşanacak ve kısa da sürmeyecek gibi. Öte yandan bu işin sorumlusu ve çözmesi gereken kişi dolar beni ilgilendirmiyor diyor, oysa bütün ödemeleri döviz ile yapıyoruz değil mi?

Bu şartlarda spor dünyamız korkunç bir gerileme yaşayacak ekonomiyle paralel şekilde. Ali koç bu borç yüküne daha ne kadar sponsor olabilir göreceğiz fakat ali koç biraz da dışarıdan sponsor bulmanın yolunu yapabilmeli.