Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

fenerbahçe sözlük yazar alımları şu anda kapalıdır. yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • phillip cocu

  Hollandalı eski millî futbolcu ve teknik direktör.

  ferdi kadıoğlu'nu isteyen derby hocası.

  muhabir : '‘Ferdi Kadıoğlu’nu takımınızda görmek istiyor musunuz?’'

  cocu : “Satın almamız çok zor ama kiralama daha iyi bir seçenek. İki taraf da kiralama durumu dolayısıyla daha memnun kalabilir.”

  yanlış zamanda geldi takımın başına.

  5 yıl şampiyon olamayan camiadan 2-3 yıllık bir sistem inşası için gereken sabır gösterilemezdi kendisine. üstüne bir de transfer edilen isimlerin hiçbirisinden performans alamadı ya da almayı başaramadı. ileride çok iyi bir teknik direktör olarak isim yapacak ve biz hayıflanacağız. yolu açık olsun.

  Ankaragücü maçından sonra fenerbahçe'deki görevi son bulmuştu.

  o değil de bu adam ilk geldiğinde aykut'un futbolundan sonra ilaç gibi bir futbol oynatmıştı. ilk haftalarda fena da oynamamıştık. slimani eşşeği bir sürü gol kaçırmıştı. üst üste alınan mağlubiyetlerle yarıştan düşmüştük. sonrasında olan oldu zaten.

  yine bu adam gibi birinin gelmesi lazım fenerbahçe'nin başına. ama sabır isteyecek ali koç. birkaç yıl isteyecek. ancak öyle sistem oturur.

  galatasaray serisinin bitmesi de iyi oldu. dünyanın en saçma serilerinden biriydi.

  lacisozluk lacisozluk