Bir spor efsanesi.

Çeşitli kaynaklarda çok farklı sekillerde rivayet edilir: kimi dogu Avrupa'nın soğuğu sert insani mert kasabalarindan birinde doğduğunu söyler, kimileriyse portekiz'de okyanus kiyilarinda Licor Beirão icerek stratejiler geliştirdiğini... Alman disipliniyle yetiştiğini söyleyen de vardir, İsviçre'de cikolata yemekten keyif aldigini da.

Game of thrones'un azor ahai'si gibi bir seydir yani. Atesli kiliciyla gelip fener'i kurtarmasi beklenir, ama gelmeyebilir de.
Kim bilir, belki de şu an uzak diyarlarda atını sürmektedir...

Tanım: gizemli biri.
Ali Koç'un görüşmeleri o kadar gizli yönetiyor ki açıklanacak hocanın bile haberi yok. O derece gizli.
Her geçen gün tahir karapınar ismi güçlenmektedir. Benim bildiğim ali koç, hoca meselesini ağustosa kadar çözemez. Ağustosda da aklı başında hiçbir hoca takım kabul etmez. Birşey değil Biz hocayı çözene kadar hocanın istediği transferleri kapacaklar.

"Ben rio saati ile pazartesi demiştim, orada daha saat sabah 09.00. Fetö'nün, menajerlerin ve tff'nin gazına gelmeyin. Ayrıca ben haftaya pazartesi demiştim demiş miydim?"
Bir ali koc klasigi.

Gec alinan ve hatali kararlar.

Yav arkadas hani gecmisten ders aldiydin sen?
resmi ağızdan "pazartesi açıklanmayacak hoca" olarak düzeltilmiştir.
oysa kendisiyle imza aşamasına gelinmiştir; lakin, sözleşme nihayete ermemiştir.
muhtemelen 2,5 adaydan buçuk olan ile anlaşılmış, ancak tff ve uefa kriterlerine göre sadece tam sayılar takım çalıştırabildiği için müstakbel hocamızın kendini bire tamamlaması beklenmektedir.

orkun içten mükemmel bir twit atmış, "eskiden yeni transferler kampa yetişecek mi diye kaygılanırdık, artık yeni hoca kampa yetişecek mi diye bekliyoruz".

Salı günü de açıklanmamıştır.

Ne de olsa salı sallanır. Bakalım Çarşamba da çarşafa mı dolanacak?