cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
Ömer Faruk Beyaz
Doğum: 29.08.2003 Uyruk: Türkiye  Boy: 1,71  Mevki: Orta Saha

ömer faruk beyaz

 • /
  5
  fenerbahçe altyapısında güneş gibi parlayan 29 Ağustos 2003 doğumlu orta saha ve on numara mevkilerinde oynayabilen futbolcu. fenerbahçe başkanı ali koç'un, acun Ilıcalı'nın moderatörlüğünü yaptığı winwin programında ömer için yaptığı konuşma gülümsetmiştir.

  video.
  En büyük şansı ali koç olan genç yetenek. Geçen yıldan şimdiye diksiyonu olsun, fiziği olsun, hedefleri olsun kendisine çok büyik değerler katmaya başlamıştır. Ali koç’un ve onun avrupai standarttaki ekibiyle birlikte pişecektir.

  Not: Uzun zamandır hedefi ballon d’or kazanmak olan 15 yaşında bir türk futbolcu görmedim.
  Bence 2. Lige kiralanıp profesyonel futbola başlasa U19da diğer gençleri çalıma dizmesinden daha faydalı olur. Kendisi türkiye milli takımı için oynayabilecek en büyük 2. potansiyel bence. 1.si naci ünüvar ki onun hollandayı seçme ihtimalini daha yüksek görüyorum
  potansiyeli büyük umarım yeni salih uçan vakası olmaz.ömer'in özellikle çalım yeteneği çok iyi bakalım güzel bir orta saha kazanbilecek miyiz?
  "Bir Alex değil" ifadesini tarihe gömeceğine ve Kaptan Alex'ten sonra 10 numaralı formayı hakkını vererek giyeceğine inandığım genç yeteneğimizdir. Umarım gelişimini sürdürür ve bir an önce Fenerbahçe'nin kanayan yarasına derman olur. Gelişedur çocuk, seni bekliyoruz.
  lacisozluk lacisozluk