Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

fenerbahçe sözlük yazar alımları şu anda kapalıdır. yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • ömer faruk beyaz

  /
  4

  fenerbahçe altyapısında güneş gibi parlayan 29 Ağustos 2003 doğumlu orta saha ve on numara mevkilerinde oynayabilen futbolcu. fenerbahçe başkanı ali koç'un, acun Ilıcalı'nın moderatörlüğünü yaptığı winwin programında ömer için yaptığı konuşma gülümsetmiştir.

  video.

  Fenerbahçemizin geleceği.

  En büyük şansı ali koç olan genç yetenek. Geçen yıldan şimdiye diksiyonu olsun, fiziği olsun, hedefleri olsun kendisine çok büyik değerler katmaya başlamıştır. Ali koç’un ve onun avrupai standarttaki ekibiyle birlikte pişecektir.

  Not: Uzun zamandır hedefi ballon d’or kazanmak olan 15 yaşında bir türk futbolcu görmedim.

  Bence 2. Lige kiralanıp profesyonel futbola başlasa U19da diğer gençleri çalıma dizmesinden daha faydalı olur. Kendisi türkiye milli takımı için oynayabilecek en büyük 2. potansiyel bence. 1.si naci ünüvar ki onun hollandayı seçme ihtimalini daha yüksek görüyorum

  milli arada as takımla antreman yapan futbolcu.

  potansiyeli büyük umarım yeni salih uçan vakası olmaz.ömer'in özellikle çalım yeteneği çok iyi bakalım güzel bir orta saha kazanbilecek miyiz?

  2-3 sene adını bile duymamamız gereken; özel mentor ekipleriyle geliştirmemiz gereken, görünürde süper yetenek.

  "Bir Alex değil" ifadesini tarihe gömeceğine ve Kaptan Alex'ten sonra 10 numaralı formayı hakkını vererek giyeceğine inandığım genç yeteneğimizdir. Umarım gelişimini sürdürür ve bir an önce Fenerbahçe'nin kanayan yarasına derman olur. Gelişedur çocuk, seni bekliyoruz.

  bu kadar iyiyse neden hala kadroda göremedik kendisini anlamis degilim

  lacisözlük'teki ben. hayatım boyunca izlediğim en potansiyelli türk futbolcu. türkiye'de ne kadar futbolcu yetiştirmekten ve mentörlükten anlayan profesyonel insan var ise ömer faruk beyaz'ın gelişimi için çalışması gerek.

  lacisozluk lacisozluk