Olympiacos forması giyen, 28 yaşındaki Norveçli milli sağ bek oyuncusu.

Sözleşmesi sezon sonu sona eriyor. Tempolu ve topla arası fena olmayan, görerek orta açmaya çalışan, fizik gücü yüksek futbolcudur.

Şimdiden temasa geçilmesi gerektiğini düşünüyorum. Dirar ve isla ile yolları ayırıp kendisi transfer eder ve murat ile de yedeklersek başarılı iş yapmış oluruz.
geçtiğimiz sezon temaslarda bulunduğumuz bir oyuncuydu.bugün g.saray'ın da adının geçtiğini gördüm. bakalım ligimize gelecek mi bekleyip göreceğiz.
Twitter duyumcuları tarafından adı Galatasaray ile anılan sağ bek.

Bırakın gökhan gönül'ü falan, dibimizde taş gibi hem de sözleşmesi sona eren sağ bek var.
Galatasaray'ın sözleşmesi sona eren mariano ile yolları ayırıp, Linnes için Rusya'dan gelen teklifi kabul edip Şener ile birlikte sağ bek rotasyonunda düşündüğü ve sosyal medyadaki haberlere göre prensip anlaşmasına vardığı serbest durumda olan sağ bek.

Novak ve omar yerine gökhan ve Caner gelecekse gerçekten yazıklar olsun böyle yönetime de vizyona da.
Gs'nin yeni transferi. Bonservis ödemeden alınabilecek yaşı itibariyle en iyi sağ bek transferi bence bu.
fiziği ve istatistiği de iyi gözüküyor 36 yaşında adam alacağımıza bu tarz birini almalıydık sağa.
Fenerbahce'nin bir gözlemci ekibi olmadığı gibi futbol aklının da türkiye içinden dışarıya hakim olamaması sebebiyle bu tarz isimler yerine darri falan kovalıyoruz.

Gs'ye hayırlı olsun.
Sinan gümüş için transfer çalımı hedefleyen yönetim tarafından kaçırılmış fırsattır. Üstelik gözümüzün önünde olan bir oyuncuydu.

Ligimiz için uygun tarzda bir oyuncu olduğunu düşünüyorum, gs kağıt üzerinde iyi bir iş yapmış duruyor. Umarım faydasını göremezler.
Harbi tas gibi sag bek. Bu sartlarda alabilecegimiz en uygun bekti. Hem 0 bonservis, hem de uygun bir maas.

Asiri tempolu, cigersiz, bindirmeleri iyi olan, hucumdaki enerjisi yuksek bir oyuncu. Eksikleri ise defansi cok ust seviye degil. Bir de paslari iyi degil, topu ayagina aldiginda hata yapma riski olan bir bek.

Su sartlarda alexander arnold gelemeyecegine gore kendisini alabilirdik. Gokhan ile sag bek pozisyonu yurumez arkadaslar. Bir tane as sag beke ihtiyacimiz var. Her zaman soyluyorum yine soyleyecegim; basliyorsan tam basla sezona, baslamiyorsan hic baslama. Umarim eksik bolgelerimiz kalmaz. Yildiz transferinden ziyade boyle isimlere yonelmemiz daha iyi olur bizim icin su mali sartlarda.
Gs eger tempolu bir oyun oynayacaksa kendisinden yararlanacaktir. Bu seneki pas oyununu oynayacaksa omar iyi bir performans gosteremez. Cunku teknigi yuksek degil.

Umarim kacan balik buyuk olmaz.