muslera'nın sakatlığı sonrası galatasaray'ın as kalecisi olmuş futbolcu. galatasaray için dönüm noktası oldu bu sezon bu olay.
yediği ilk golü izlemedim. yediği ikinci golde ise şut açısı kapanmıştı. yani tamamen kendisinin suçu değil. üçüncü gol ise penaltı zaten.

adamın önünde stoper yoktu. tamam bir muslera değil ama bence maçtaki puan kaybında suçu yoktu 6 saniye kuralı hariç. üstelik 90. dakikada yaptığı inanılmaz kurtarışla maçı kurtarıyordu neredeyse. son 10 dakika gazişehir tek kale oynadı resmen. takım olarak kötüydüler.
önümüzdeki maçlarda görmek lazım kendisini. ben abartıldığı kadar kötü bir kaleci olduğunu düşünmüyorum açıkçası. tabi bu maç özelinde konuşuyorum.
(bkz: 21 haziran 2020 galatasaray gaziantep fk maçı)
24 ekim 2020 bb erzurumspor galatasaray maçının 37. dakikasında çok güzel bir kurtarış yapmış kaleci. gs kaç maçtır fatih'i oynatıyor okan'ın yerine. yeni akıllarına gelmiş okan'a şans vermek :p.

hayır, bu adam daha genç fatih'ten. ne diye okan'a şans vermek yerine fatih'i aldılar kaleye bilmiyorum. okan'a sabredilse bence iyi bir kaleci olabilir. tamam gs seviyesinde olamaz, muslera seviyesinde de olamaz ama zaten herkesten muslera performansı beklememek gerek.
2 ay once altay'dan cok daha iyi oldugu soylenen vasat kaleci. Ah bu gs taraftarlari...

Fatih'ten iyi olmasi kendisinin kova oldugu gercegini degistirmiyor tabi, muslera donene kadar puan farkini acabildigimiz kadar acmaliyiz.
Kaleye gelen ikinci topu yedi. Böyle kaleci mi olur, derdim ben eğer sığır bir fanboy olsaydım.

Golden önce dar açıdan gelen etkili bir vuruşu vardı erzurumspor'un onu iyi kurtardı. Penaltıda da köşeyi bildi ama yapacak bir şey yok. Maçta şu ana kadar pek onun adını anacak bir şey olmadı.
an itibariyle oynanan giresunspor-gs maçında giresunspor kalesini koruyan gslı kaleci, gsnin suyunu içmiş futbolcu gsye karşı oynamaz kuralını işletecek mi göreceğiz.