cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

nazım sangare

 • FM19'daki özellikleriyle mest eden, ancak gerçek hayattaki performansında yaşanan süreksizlik sebebiyle bende şüphe uyandıran bir futbolcu. overrated futbolcu çok gördük bugüne kadar medya tarafından şişirilip sonradan balon çıkan, ama nazım sangare'nin balon çıkmasını istemiyorum.
  fenerbahçe seviyesinde bir futbolcu değildir. olabileceği en fazla süper lig takımlarında oynamasıdır. adı her ne kadar fenerbahçe ile geçse de faydasız bir transfer olacağını düşünüyorum.
  İsla mi sangare mi diye düşündüğüm zaman aralarında dramatik bir fark bulamadığım bir futbolcu. En büyük fark aralarındaki yaş farkı. Bonservisi sezon sonunda bitiyor galiba, o sebeple düşünülebilir.  Vaktinde önder turacı bile oynadı orada. O yüzden çok daha iyisini de alamayacağımıza göre ve Isla gidecekse gelebilir bence. Geçen sezon 6 gole katkısı dokunmuş ( 2 gol 4 asist ) tempolu da birisi. 35 yaşındaki gg'nin isminin geçtiği şu günlerde tercih ederim kendisini. Çünkü gg konuşulduğunu göre kasada para falan yok. Belli bu.
  Keşke çok daha iyisini alabilecek durumda olsak ama bu başarısızlık ve parasızlıktan dolayı alacağımız ayardaki topçular bu seviyede maalesef.
  lacisozluk lacisozluk