cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

murat sağlam

 • /
  3
  sene başı kampını takip ettiğim kadar en iyi en formda oyuncumuz gibiydi. hatta bence audi cup'ın en iyi oyuncusuydu. ne oldu ya bu çocuk?
  98'li olduğunu öğrenince şaşırdığım futbolcumuz.

  ben bu çocuğu baya baya 17-18 yaşında sanıyordum. nisanda 22 olacakmış meğerse!
  pas oyunu oynayabilme konusunda ve isabetli orta açabilme konusunda isla'dan daha iyi olsa da defansif aksiyonlarda isla'nın oldukça gerisinde. arkaya adam kaçırma, 1v1 pozisyonlarda isla tecrübesi ile önde duruyor. üstelik murat sağlam daha genç olmasına rağmen isla daha fazla bindirme yapıyor. bu da pozisyon bilgisinden kaynaklanıyor.
  Mücadele seviyesi yüksek , futbolcu kumaşı eksik ve birazda fiziği yetersiz zaten gelecek vaat etse Alman piyasasında kacırmazlardı
  Türkçe bilmiyor, türk kültürünü bilmiyor, türkiye hakkında herhangi bir fikri yok. Bu şartlarda türkiye de olmasının tek mantıklı açıklaması almanların işlerine yaramayacağını düşünüyor olması. Trabzona kitlemeye çalışan bir menajerin gazıyla bize kitlenen bir çöp işte bu çocuk. Sene başında bunu alacağımıza bursaspor'dan muhammet sarıkaya'yı almaya uğraşsak hem vizyona uyardık hem de başakşehir'e kaptırmamış olurduk. 2-3 yıl sonra muhammet için milyonlar dökmeyiz umarım.
  lacisozluk lacisozluk