ismi fenerbahçe ile anılan forvet oyuncusu. Tam bir kandırmayın fenerbahçelileri transferi(*).

Sene sonu porto ile olan sözleşmesi bitiyor. Kendisi gelirse en az 3 milyon euro maaş ister. Eğer sene sonu için söz kesersek yüksek maaşına rağmen karşı çıkmam çünkü inanılmaz güçlü bir forvet. Takıma kesinlikle seviye atlatır. Gelirse çok mutlu olurum ancak dediğim gibi bonuslarla beraber 3-3.5 milyon euroyu geçmeyecek şekilde. Bonservis ödemeyeceğimiz senaryoyu söylüyorum bu arada. Bonservis ödeyeceğimiz her senaryoya karşıyım çünkü porto yüksek bonservis ister muhtemelen.
İnanılmaz fizik gücüne sahip azman forvet. Porto bu kadar oynattığı ve fayda aldığı bir oyuncuyu asla para kazanmadan bırakmaz.

Bize gelirse neler olur düşünmek istemiyorum bile..o yüzden düşünmeyeceğim epl yapar bizde izleriz seneye :( 32 yaşında gelir formamızı giyer.
Hiç sanmıyorum bu transferin gerçekleşmesini. Zaten ilgimizin olduğunu da sanmıyorum.

Mesut'un bile bir oluru vardı ama marega'nın yok. Yine de emre abisi ararsa bilemem.xd
Marega'nın fenere gelme ihtimali, benim adriana lima ile sevişme ihtimalime denktir, yani ufak ihtimal de olsa olabilir.(*)

Ayrıca porto istiyor samatta?
İmza parası için bize gelebileceği yabancı basında söylenmeye başlanan hayvani santrafor.

Premier lig ekipleri de işin içindeymiş pek ihtimal vermiyorum bu transfere malesef. birkaç aya iyice netleşir.

Bufenza'yla aynı hücum hattında oynayacaklarsa el fatiha diyorum karşıdaki rakibe şimdiden ama finansal gücümüz buna yetmez. Daha zamattaya 6.75 m € ödeyeceğiz.
Emre belözoğlu'nun santrafor sandığı bir başka yardımcı forvet oyuncusu. Izlemeyen arkadaşlar için; top indiremez, istasyon olamaz, bitiriciliği iyi değil. Özetle samatta plus.
Gene basladik hocanin belli olmadigi, sistemin belli olmadigi takima ezbere transferler yapmaya. Salliyorum sarri gelecek olsun ve ben suratli pırpır forvet istiyorum desin, kontraatak futbolu oynayacagim desin. Marega'yi bi tarafimiza mi sokacagiz bu durumda?

Oyuncunun belli bir kalitesi var eyvallah ama bir sonraki senesi belli olmayan takima "maliyetli" transfer yapmak mantiksiz.

Tanim: fizigiyle tr liginde her turlu fayda saglayabilecek oyuncu.
pelkas, mesut, irfan gibi çıtkırıldım adamların açıklarını kapatacak türde forvet. gelirse vedat'ın zirve performansını izletir bizlere. keşke..