beş büyük lig içinde bizim ligimize en benzeyeni fransa ligi. bu adam da fransa ligi'nde iyi işlere imza atıyor. daha önce fransa liginden gelen santraforların bizde tuttuğunu göz önünde bulundurursak (niang, sow) yeni bir santrafor almamız durumunda kendisine yönelmemiz gerekmekte. yıllardır dilimize pelesenk olan "baba santrafor" tanımına kendisi uyuyor bize yakışır. kolay bir transfer olmayacağı aşikar fakat kim'den gelecek para ile kendisine fon oluşturulabilir. seneye sözleşmesinin bitecek olması ve lyon'un bu sene avrupa kupaları'nda olmayacak olması elimizi kuvvetlendirebilir.
lyon'un bonservisine 12 milyon euro istediği söylenen santrfor, boş geçtiği 2020-2021 sezonu ardından geçen sezonu çok iyi yerde tamamladı; oynadığı son 18 maçta 17 gol atıp 3 asist yaptı. geçen yaz adı bizimle anılması sebebiyle izlediğim iki maçında da kanalı açar açmaz gollerini atmıştı stili moussa sow'u andırmakla birlikte vücut koordinasyonu sow'dan daha iyi seviyededir, olursa golcü krizimiz çözer sözleşmesinin son senesinde olması pazarlıkta el güçlendirmektedir.
Ver 10m artı 1m bonus gelsin işte adam zaten sözleşmesinin son senesi yeter ya ağustos'un son haftası alacakmışız santrafor diyorlar. Sanırım her yerden elendikten sonra.

3 milyona 3 tane samatta berisha gibi çöp alır kapatırız transferi bunlara kalsa.
Gesenin kendisini almaya yaklaştığı söyleniyor. Umarım çok yüklü bir maaşla bu adamı alıp icardi’yi almazlar. İcardiyle kıyaslanamayacak kadar boş topçu.

Geçen sene 3 gol atmış. Bizim bats tokatlar bunu şuanki form durumuyla.