Uzun zamandır adı fenerbahçe ile anılan genç forvet. Kulübünün başkanı mısır-türkiye ilişkilerinden dolayı oyuncumu türkiye’ye satmam diyor. Futbolcununsa bırakın gideyim dediği iddia ediliyor.
Saint-Etienne'e transfer olacağı iddaa edilen mısırlı santrafor.

Niyeyse yazın bu herifi alamadığımız için çok üzüleceğiz gibi geliyor. En azından parator rezil oldu, kimse yok kurtmuş, çakalmış demesin. Kim ki kulubüne zarar veriyorsa ancak rezil olur.
transfer süreci iyice arap saçına dönen oyuncu. galatasaray ile AS Saint-Étienne oyuncuyu almak için rekabet halinde. işlerin uzamasından oyuncu sıkılmış anlaşılan, şahsi hesabından x (tweet)
atarak kulübüne tepki göstermiş.

"Benim hakkımda söylenenler şimdiye kadar doğru değil, özellikle Zamalek kulübünün tüm isteklerini karşıladığım için, neden bazı insanların arzumu yerine getirmek için yoluma çıktığını bilmiyorum?"

translate bu şekilde çeviriyor, yapılan yorumlara bakılırsa kulübü gs'ye vermek istiyor ama eleman fransa'ya gitmek istiyor.

transfer nasıl sonuçlanır bilemem şurada bitime 3-5 gün kalmışken abdurrahim albayrak ve mustafa cengiz ikilisinin rezil olma ihtimali daha yüksek(*)