Uzun zamandır adı fenerbahçe ile anılan genç forvet. Kulübünün başkanı mısır-türkiye ilişkilerinden dolayı oyuncumu türkiye’ye satmam diyor. Futbolcununsa bırakın gideyim dediği iddia ediliyor.
adı birkaç gündür galatasaray ile anılıyor derken saint saint transferi bitmek üzere olduğu iddia edilen forvet oyuncusu.
Saint-Etienne'e transfer olacağı iddaa edilen mısırlı santrafor.

Niyeyse yazın bu herifi alamadığımız için çok üzüleceğiz gibi geliyor. En azından parator rezil oldu, kimse yok kurtmuş, çakalmış demesin. Kim ki kulubüne zarar veriyorsa ancak rezil olur.
Risk alınabilecek bir transfer gibi görünen oyuncu. Freyler mreyler denenmisken hele...

Ama kacirmisiz tabii biz. Belli ki GS de öyle.
transfer süreci iyice arap saçına dönen oyuncu. galatasaray ile AS Saint-Étienne oyuncuyu almak için rekabet halinde. işlerin uzamasından oyuncu sıkılmış anlaşılan, şahsi hesabından twitter
atarak kulübüne tepki göstermiş.

"Benim hakkımda söylenenler şimdiye kadar doğru değil, özellikle Zamalek kulübünün tüm isteklerini karşıladığım için, neden bazı insanların arzumu yerine getirmek için yoluma çıktığını bilmiyorum?"

translate bu şekilde çeviriyor, yapılan yorumlara bakılırsa kulübü gs'ye vermek istiyor ama eleman fransa'ya gitmek istiyor.

transfer nasıl sonuçlanır bilemem şurada bitime 3-5 gün kalmışken abdurrahim albayrak ve mustafa cengiz ikilisinin rezil olma ihtimali daha yüksek(*)
Abdürrahim, mısır'a giderse muhtemelen feghouli ve marcao'yu 2.5 milyon euro'ya zamelak'a satar döner.
twitter


as saint-étienne'nin transferini bitirmek üzere olduğu haberleri düşmeye başladı, ulan ya gülmiyim diyorum ama şu ikiliye bakınca kahkaha atmayan fenerli değildir(*)