dünyanın en iyi ligi diye lanse edilen türkiye kadınlar voleybol ligi. vakıfbank ve eczacıbaşı'nın at koşturduğu bir lig dünyanın en iyisi olamaz zaten onu geçelim, ben son zamanlarda dikkatimi çeken bir şey paylaşmak istiyorum.

şu anda thy-eczacıbaşı maçı var ve thy 2 as yabancı smaçörünü oynatmıyor. vakıfbank ile olan maçta da sakat, karnı ağrıyor vb sebeplerden yedek kadroyla çıkmışlardı. geçen hafta ise thy fenerbahçe maçında as kadro ile oynadı.

thy bu yıl yatırım yaptı iyi oyuncular aldı. neden vakıfbank ve eczacıbaşı maçlarına yedek kadroyla çıktıklarını bilen varsa bana söylesin lütfen. fenerbahçe'yi rakip görüp diğer takımlara rotasyon yapmak ne koçluğa ne etiğe sığar. hocası da bizim eski hocamız abbondanza. bunu oyunculara nasıl açıklıyorsunuz merak ediyorum. benim izleyici olarak midem bulanıyor. gelecek maçlara da daha 7 gün var, dinlendirmek bahane olamaz. lig fenerbahçe'ye karşı oynanıyor gibi duruyor. yatırımı azaltıp bizim ligden çekilmemizi mi istiyorlar nedir dertleri anlamadım ama sezon sonu hepsine cevabı kupalarla vereceğiz inşallah.