Futbolcu

Doğum: 11 Eylül 1996
Uyruk: portekiz
Boy: 1,83
Mevki: orta saha
Oyuncuyu ne duydum ne de biliyorum. Estoril takımında forma giyiyormuş ve 25 yaşındaymış. Transfer haberi de hiç çıkmamıştı. Ortasahanın neresinde oynuyor? İyi ve kötü özellikleri nelerdir? Bilgi sahibi olan renktaşlar entrylerinizi bekliyorum.

Edit: scout terim onaylamış. Galatasaray skills videoları çıktığına göre iş yapabilir belki. Şaşırt bizi crespo. twitter


Bi hernan değildir belki ama olsun. (*)
Adını ilk defa duyduğum 25 yaşındaki futbolcu.
Merkez orta saha oynuyormuş. Sanki birisini almak için alıyoruz. Zira oyuncu hiç bonservisle transfer olmamış. Rogon mu acaba bu da xd
Bana hiç mantıklı bir transfer gibi gelmedi yabancı hakkımızı kariyeri hiç olmayan ve çokta genç olmayan bir orta saha için kullanacağız.

Neyse hiç ümitli değilim bu transfer için belki vardır bi bildiği deriz ama bana abdoulaye ba tarzı bi transfer gibi geldi. Gustavoyu yedekler muhtemelen.
Bundan bir yıl evvel aynı yaştaki boupendza'yı kim tanıyordu? vitor'un scoutluğunda iyi bir risk aldık. Ben kendisinden pek ala ümitliyim. Hayırlı olsun!
Türkiye'de kimsenin tanimadigi bilmedigi oyuncu. Bir iki video izleyip yorumlayanlar olacaktir, dinlemeyin bile. Vitor'un ya scout transferi ya da komisyon transferi. Hocanin Mevcut basarisina bakilirsa scout transferi diye yorumluyorum, vardir bir bildigi.
sürpriz transferlerden biri daha. yalnız şunu unutmayalım, bu sene hocamız takım oyuncusu aldırıyor, yıldız değil. yani sisteme oturtup verim alması önemli bizim için. isim, şan, şöhret olaylarına takılmayın.
Genç desen genç değil, istatistikleri iyi piyasası var vb desen o da yok. Göz önünde olan bir oyuncu da değil. Aldıran vitor olmasa yüzde yüz çakmışlar derdim. Ama vitor perreira'nın bize aşıladığı güven yüzünden oyuncu hakkında en ufak bir endişem yok.