1993 doğumlu belçika'lı Santrafor.

sergen yalçın'ın açıklamalarına göre haftaya beşiktaş için ülkemize gelecek.
Küçümsenilecek bir oyuncu olmamasının yanında büyütülecek de bir oyuncu değildir. Açıkçası fenerbahçe için yola çıkıyor olsa ali koç'a sövmeye başlamıştım. Aboubakar, bence kendisinden katbekat daha iyi bir santrfordu. Aboubakar'daki tekniğin, oyun zekasının yarısı bile bu adamda mevcut değil.
Ligin içinden geçecek oyuncu. Bjk'nin sistemi artı her oyuncunun 5 katı performans vermesi ve asla sakatlanmaması balını düşünürsek 25 gol katkısı yapacağı kesin.

Umut bulut gelse 20 tane atar bunlarda öyle bi forvet balları var.
bjk'nin "şampiyonlar ligi kartı" sayesinde renklerine bağladığı oyuncu.

fark böyle böyle açılıyor işte. bir takım 5 senede 2'den fazla kez şampiyon olup ciddi cansuyu olan şampiyonlar ligi geliri elde ediyor, üstüne cl'de oynamak isteyen iyi topçular daha kolay ikna ediliyor.

bu fırsatı bulup atını doğru oynayanın sırtı kolay kolay yere gelmez.
Ligin içinden geçebilecek bir oyuncu. Şampiyonlar liginde bir şey yapabileceğini sanmıyorum ama bizim ligde eğer isterse sörloth etkisi yaratabilir.
2020-2021 sezonunda 20 maç 2 gol 2 asist
2019-2020 sezonunda 25 maç 8 gol 3 asist
2018-2019 sezonunda 36 maç 9 gol 0 asist
2017-2018 sezonunda 40 maç 21 gol 3 asist
2016-2017 sezonunda 29 maç 11 gol 3 asist

son üç sezon tüm kulvarlarda 81 maça çıkıp 19 gol atıp 5 asist yapmış futbolcudur, bu kulvarlar arasında ''epl cup'' ve ''fa cup'' turnuvalarında alt lig takımlarıyla oynadıkları maçlar da var. kalitesini tartışmanın yersiz olduğu inancındayım oynadığı takımlar potansiyelinin göstergesidir formunu bulduğunda ciddi anlamda bjkye katkı verecektir bize gelseydi çok sevinirdim lakin rakibe gitti umarım düşüş trendine devam eder.
40 milyona bu adamı alan chelsea bmw parasına (150k euro) bjk'ye kiralamış ahahahaah. Yersen.

Arkadaş bir bana mı garip geliyor ya bunların transferleri. Yoksa premier ligdeki tüm takımlar türk kulüplerine bayıldığı ya da bjk taraftarı oldukları için bunlara çeyreği fiyattan mı veriyor oyuncuları.

Adamlar samatta denen yaratığı bize 6.5'a çaktı. Bunlar herkesi nerdeyse beleşe alıyor ingiltereden.