Futbolcu

Doğum: 11 Mayıs 1998
Uyruk: Almanya
Boy: 1,88
Mevki: santrfor
kosava asıllı alman oyuncu.alman u21 takımıyla 1 maça çıkmış. a milli takım seçimiyle ilgili bir bilgi bulamadım. 21 yaşında ki oyuncu red bull salzburg takımında oynuyor .
21 yasındakı bır topcuya kulubu sıkıntıya sokacak bir sozlesme verilmeyecegini dusunuyorum gelirse de, alman disiplini olan her oyuncuya kapı acık bence ve domuz gibi şutları var...
Rogon'un bir güzellik yapıp çözmesini istediğim santrafor. Ulan ademi falan vermesini biliyorsunuz berisha'yı versenize asıl :(

22 yaşında salzburg'da geçen sene 36 gole katkı yapmış alman/kosovalı oyuncu. Para vereceksen böylesine ver işte ama hiç sanmıyorum.

Almışız kendisini sevindim hayırlı olsun sonunda çok genç ve hırslı bir hücum hattımız oldu genel olarak. Valencia,pelkas ve rossiyle beraber neler yapacaklarını çok merak ediyorum.

Ama yanında meyer'i çakmış yine rogon malesef :d
uefa'ya verilecek listeler için uzatmaları oynarken transfer haberiyle yüzleri güldüren rogon topçusu.

kiralıyoruz muhtemelen.

ajanslar patır patır haberi geçerken dilerim yalanlanmaz diyerek takip ettiğim bir oyuncu olduğu için hemen başlamak istiyorum arifi tarife;

teknik becerileri ve saha içindeki duruşuyla ofansif bir oyun kurucudan fırsatçı bir golcüye evrilen bir karakteri var. aslında onu ilk gördüğümde yeni bir ballack olabilir mi demiştim; lakin, rakip kaleye daha yakın kullanıldı ve bitiriciliği klose'ye kadar ilerleyebilecek bir kai havertz profili çıktı ortaya. tabii ki bu kıstasları bizim ligimize göre veriyorum; yani bu çocuğun bitiriciliği bizim ligimiz seviyesinde klose'dir, yaratıcılığı havertz..

boyu 1,90 civarı ama çıkıp stoperlerin arasından kafa vurduğunu, top indirdiğini, hatta hava topu mücadelesine girdiğini pek sık görmeyiz. zira, sırtı dönük standart bir pivot olmayı da çok sevmiyor. daha çok topu önüne alıp pas alış verişinde aktif rol alarak akan oyunda rakip kaleye yaklaşıp bitirici vuruşlar ya da pasla peşinde koşuyor. her şey bir yana, oyun zekası yüksek bir hücum oyuncusu olduğu için onu topla tempo yapan, adam eksilten, kendi pozisyonunu kendi yaratan bir santrafor/forvet oyuncusundan öte topsuz oyundaki ceza sahası koşuları, yer tutmaları, rakip savunmaların kafasını karıştırmaları ve doğru zamanda doğru yerde bulunma becerileriyle öne çıkarmak gerek.

umutları boy boy büyütebileceğimiz, genç, dengeli, kazanma karakterli ve takım oyuncusu bir isim kazandık.. isteyenin de getirenin de eline sağlık.
Ali koç yönetiminin yapacağı en iyi işlerden biri.

Eğer bu santrfor da tutmazsa valla yapacak bir şey yok. bir daha santrfor felan almayız.