1999 doğumlu kübalı oyuncu kadın voleybol takımımızda pasör çaprazı olarak görev almaktadır. 2018 yılından beri kulubümüzde oynayan oyuncumuz 9 numaralı formayı giymektedir.
iki yanı keskin bıçak bir oyuncu. çok fazla hata yapar ama çok zor topları da öldürme yeteneği var. çok sık sakatlanan biri. son sakatlığından sonra yüksekliğinde bariz düşüş olmuştu. umarım sezona iyi girer. beklenen sıçramayı yapamazsa bu potansiyele yazık olacak. umarım terzic'in elinde kendini geliştirir. hata oranını azaltmalı ve biraz görerek oynamalı.
Fenerbahçe taraftarının ciddi ciddi süperstar sandığı ve Egonu ve Boskovic gibi yıldızlarla aynı klasmanda olduğunu iddia ettiği pasör çaprazı. Bir süperstar değildir ve olamayacaktır çünkü gücünden başka özelliği yok. Tekniği çok zayıf, plase atamıyor ya da atmıyor çünkü zeki değil ve sağlam blok kurulduğunda gözüne far tutulmuş tavşan gibi kalıyor.

Bugünkü maçtan sonra saçını maviye boyamasının nedenini soran spikere, "Bizim renklerimizden biri ve formamıza çok yakışıyor." cevabını vermiş.(*) Boşuna yol yapma Melissacığım sene senin için Sabiha Gökçen'de bitecek.
Milli takım için güzel bir haber, hiç ummuyordum böyle bir gelişme yaşanacağını. Milli takımı seçtiğine göre Fenerbahçe'de de kalacaktır muhtemelen. Dimyata pirince(*) giderken eldeki bulgurdan(*) oluyorduk az kalsın. Transfer edildiği söylenen Lazareva voleybolun shaqtin a fool adayı.
Önümüzdeki sezon Çin'in Tianjin takımında oynayacak. Milli takımda oynayabilmesi için yerli yapıldığı gün anlamıştım Fenerbahçe'den kesin olarak ayrıldığını. Yahu Guidetti Fenerbahçe'nin elinin böyle bir hamleyle güçlenmesini yani fazladan bir yabancı hakkı kazanmasını ister mi? Buna izin verir mi?
Normalde gittiğine sevinirdim ki Egonu haberleri çıkınca gideceği günü beklemeye başlamıştım ancak gelen kendisini öyle bir aratacak ki pişman etti daha uçağa binmeden.