cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır. 
fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

melih bostan

  • yaşına göre olgun bir oyuncu. duran topları - korner dahil kullanıyor. çalım atı, top sürebiliyor. stil olarak dybala'yı andırdı tabi boyunun da kısa olması belki de böyle bir benzerlik sezdirdi bilemiyorum. fakat sadece golü düşünen değil, asist yapma isteği de olan bir genç.
    sağ ayaklı bir oyuncu olmasına karşın sol ayağı da çok iyi görünüyor. topla çok hızlı yön değiştirebiliyor olması, slalom yapabilmesine ve savunmaların içinden geçmesine sebebiyet veriyor, büyük avantaj. tabi kendi yaş grubu için söylüyorum. kalecileri önde yakaladığında aşırtma denemesi çok iyi bir özellik çünkü topa odaklanmak yerine önüne bakıyor oluşu, kalecileri ve savunmacıları takip ediyor oluşu çok iyi.


    a takım seviyesi için henüz çok çok erken ama iyi bir golcü olabileceğine dair sinyaller veriyor tabi fb golcüsü olmak çok ama çok zor. semih şentürk bile o formayı alamadı. keşke eski golcülerimizin birkaçından eğitim alabilse. mesela niang'dan delicilik, hoijdonk'tan ve rvp'den bitiricilik, alex'ten saha görüşü gibi.
    muhtemelen kaybolup gidecek genç yetenektir. birbirimizi kandırmayalım alt yapımızdaki değerlere sahip çıkamıyoruz, kaldı ki elinden tutup a takım'a yükseltecek eğitim ve cesareti gösterecek bir sistemimiz hâla yok.
    lacisozluk lacisozluk