Eski millî futbolcu.

Zamanında Kayserispor'dan fenerbahçe'ye gelerek Türk futbolunun en çok konuşulan transferlerinden birinde başrol oynamıştır.
verdiği röportaja göre bruno alves'i tekme tokat dövmüş o yüzden de kendisine yeni sözleşme teklif edilmemiş. benim bildiğim ayı alves bunu yerdi ama neyse..
skor.sozcu.com.tr kelime=


"36 yaşındki eski futbolcu, “Fenerbahçe’de 7 yılımın her biri çok özel geçti. Güzel başarılar elde ettik. Sonra Vitor Pereira geldi ve kötü günler başladı. Türk futbolcuları dışlayan, yabancı oyunculara farklı davranan bir teknik adamdı” diyerek Portekizli çalıştırıcıyı eleştirdi.Takımdan kovulmasına neden olan kavgayı anlatan Topuz, “2016’nın mayıs ayında idmandaydık. Bruno Alves antrenmanda genç oyuncu Uygar Mert Zeybek’e kasıtlı şekilde sert girince, bilek bağları koptu. Ben de kendimi tutamadım ve Alves’e tekme tokat daldım. Bu olaydan sonra kulüple bağlarım koptu. Sezon sonunda sözleşmem bitti ve uzatmayı teklif etmediler” dedi.Fenerbahçe’de 9 milyon Euro’ya transfer olan Topuz, 2 Süper Lig, 2 Türkiye Kupası ve 2 kez de Türkiye Süper Kupa şampiyonluğu yaşadı. Tecrübeli isim 2007-08 sezonunda Kayserispor ile de Türkiye Kupası’nı kazandı."
Verilen para fazlaydı evet ama topuz öyle herkesin dediği gibi anadolu'dan aldığımız ve çöp olan transferlerden değildir.şu an genellikle anadolu'dan aldıklarımız bizde çöp oluyor ama tabiki.

Joker gibi bir şeydi her yere koyunca oynuyordu, fazla yetenekli olmasa da bizim lige uygun fizik gücü vardı garip bir şekilde iş ahlakıda vardı maçta çalışırdı, onun dışında kendini hazır tutardı vs. Şu anki kadromuz o kadar çöp ki böyle düz oyuncu bile iyi gözükür.

İyi yedek oyuncunun tanımıdır topuz, adamdır.

Edit: 10 gole katkısı vardır denince baktım yaklaşık 45 gole katkı yapmış.zaten skora katkı yapması gerektiği rolde bizde pek oynamadı.