Aziz Yıldırım'ın yaptığı en büyük hatalardan birisi de sözleşmesi biterken yerine gerçek modern bir 6 numara bulmak yerine sözleşme uzatması oldu. Ersun Yanal sonrası her geçen gün performansı geriye giderken, yaşı da bir bir ileri sayarken sözleşme uzatmak takıma ihanet etmek oldu.

Aynı sezon sonu ligin tartışmasız en iyi bekleri Gökhan gönül ve Caner Erkin ile ters düşüp rakip takıma kaptıran aziz bey gidip takımın el freni ile sözleşme imzaladı.

Dün yine gördük ki Mehmet topal hala bizde oynadığı gibi oynuyor ve takımına zarar veriyor.
geldiği zaman ne kadar sevindiysem gittiği zaman da o kadar sevindim. oyun bilgisi nasıl bir anda bu kadar geriledi anlayabilmiş değilim.
Bize gelmeden önce Uzaktan şutlarının hastası olduğum biriydi.

Herif bize geldikten sonra her şutu dağlara taşlara gidiyordu, şaka gibi.
Hazır Caner ve gg döneceği konuşulurken sensiz olmaz örümcek. Derhal sezon sonu için anlaşılmalı kendisi ile.

Kendisinin 2 metreye atamadığı pasları olsun, stoperler arasına girip penaltı yaptırması olsun, top sürememedeki kabiliyeti olsun tam takımın aradığı vasat ortama ayak uyduracak birisi. Hem emre volkan gg ve Caner yalnız kalmazlar.
Bence derhal Twitter çalışması yapmalıyız topal için.
Ne de olsa devamlılığı yüksek ve maçta 10-12 km koşu mesafesi var. Yeter de artar.
Asıl bunu beşiktaş'a yollayıp gökhan ve caner'i bi şekilde tutacaktık takımda ama aziz yıldırım gitti buna hayvan gibi yüklü kontrat verdi, her zamanki gibi yapması gerekenin tam tersini yaptı ve rakibimizi güçlendirdi.
üstüne hatta ismail köybaşı gibi ligin en rezil oyuncularından birini aldı.
Böylelikle fenerbahçemizin vasatlığa ve çöküşe giden yolunu iyice açtı sağolsun.
2012-2013 transferlerimizden olan ve ömer üründül’ün o sene için en iyi transfer olarak nitelendirmiş olduğu parmakları büyük orta saha oyuncusu.
ay başı sosyal dayanışma haberleri de eksik olmazdı.
2000/2010/2020 yıllarında şampiyonlar liginde forma giyerek bu alanda tek türk oyuncu olma unvanını yakalamıştır.
O kadar kotu bir futbolcu ki futbolu biraktigi gün geriye dönüp baktığında eminim kendisi bıle sasiracaktir böyle bir kariyere nasıl sahip olduğuna.bugunku Beşiktaş başakşehir maçında basaksehirin yediğin ikinci gol öncesi Beşiktaş'ı öyle bir kontraya cikartiyor ki Allah herkese böyle rakip ortasaha versin.