Radyo genel müdürü. Kendisini yorumcu olarak televizyona çıkarıyor arkadaşları gönlü olsun diye. Kahvede herhangi birinin yaptığı futbol yorumundan farksız yorumları var. Son çıktı programda Ersun Yanal'a sebepsiz yere saldırmıştır. Ersun Yanal cevap verince hemen özür dilemiştir. Sözünün arkasında 1 gün bile duramamıştır.
https://twitter.com/TekYolFener/status/1262509104117035008?s=19
Aklı sıra vedat ve irfan can'a 'avrupaya gidin' bu ligde kanıtladınız her şeyi yaptınız siz aslanlarım falan diyip asıl niyetinin bu oyuncuları fenerbahçe'den uzak tutmak olduğu çok belli olan gazatecimsi kişilik.
yemedik mehmet ayan bu kadar belli etme ya birde adamların iyiliğini düşünüyor gibi tavır takınmış izlerken ben utandım valla.
yaptığı diğer futbol yorumlarını izlerken de seviyesini anlayabiliyorsunuz zaten.
Yani böyle insanlar bide müdür falan oluyor bu ülkenin özeti gibi.
Ama sen yine de fenerbahçe'ye fazla karışma böyle.
sürekli ben çok çalışarak bu noktaya geldim edebiyatı yapan eski türkçe kelimeler söyleyerek bakın ben de kültürlüyüm, ben de nişantaşı çocuğuyum beni de aranıza alın diye dolaşan tip.

bir de fahri ibb yöneticisi olsa gerek. irfan can'a türkiye'de kalma, yurtdışına çık falan dedi geçenlerde. tuhaf birisi.
Her fırsatta kulüpler satılmalı, sahiplik olmalı, dernek sistemi çok kötü diyen şahıs,

Bugün sahiplik sistemi ile idare edilen psg ile dernek sistemi ile yönetilen bayern munih arasındaki finali izleyince ne düşündü acaba?

Önemli olan sahiplik değil nasıl organize olduğunuz. Bizim sorunumuz bu Sayın ayan. Her fırsatta kulüplerimizi satmaya çalışmaktan vazgeç artık. Zira kimlere hizmet ettiğini az çok tahmin edebiliyoruz.