teknik menajer (eski futbolcu)

Fenerbahçe futbol takımı orta sahasında izlediğim en komple futbolcu kendisiydi. Belki de dönem itibariyle futbolcu izleme ağı bu kadar gelişmemiş olduğu için kariyerinde oynadığı en büyük takım fenerbahçe oldu.

Dönem şartlarına bakınca Anadolu takımları daha çok kendi sahasına kapandığı için klasik bir 6 numaradan çok daha önde oynayıp, seken topları mıknatıs gibi kendisine çekip hücum sürekliliği sağlardı. Hem teknik, hem fiziksel yapısına rağmen güçlü hem de skora katkı veren komple bir futbolcuydu.

Marco ile yolların ayrılma süreci nasıl gelişti tam olarak bilemiyoruz ancak aziz Yıldırım'ın klasiğidir iyi oyuncularla yolları zamansız ve kötü ayırmak.

Luiz Gustavo gelene kadar mevkisinde her zaman eksiklik hissettik.

Mehmetçiğe selam olsun.
fenerbahçe'nin yaptığı resmi açıklamaya göre teknik ekibimize katılmış eski futbolcu.
fenerbahce.org
''Futbol A Takımımızda 2003-2008 yılları arasında forma giyen Mehmet Aurelio, Futbol A Takımımızın teknik ekibinde göreve başlamıştır. Çubukluyu giydiği 5 sezonda 3 Süper Lig şampiyonluğu, 1 Süper Kupa sevinci ve Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek final başarısı yaşayan Aurelio’ya camiamıza tekrar hoş geldin diyor ve yeni görevinde başarılar diliyoruz.
Fenerbahçe Spor Kulübü''