Futbolcu

Doğum: 28 Ara 1995
Uyruk: Uruguay
Boy: 1,87
Mevki: Stoper
Uruguay basınında anlaştığımız haberleri düşen kariyeri düşüşteki 1995 doğumlu uruguaylı stoper.
Bir soru işareti gibi gözüküyor.
Yagiz'a gore kulubune 3m$ resmi teklif yaptigimiz oyuncu.
Edit: tarzi bruno alves gibi. Ayagina hakim, duran top ve sut atabilen, geriden ileriye gerek yerden gerekse havadan pas atabilen ama bazi hamlelerinde gec kalan bir oyuncu. Bu gec kalma bol bol kart olarak donecektir bize. Tek basina bizi tatmin eder mi bilemiyorum ama solundaki stoper ile uyumlu olursa kjaer misali kar ederek satilabilecek bir oyuncu. Gene de icime sinmiyor bu adam, 3m$ vermekte ne biliyim. Umarim izlenerek alinacaktir, menajer onerisiyse vah vah.
Zanka'yı gönderip yerine düşünüyoruz gibi duruyor. Maliyeti makul olabilir belki ama risk alıyoruz yine çok önemli bir mevkide.
umarım erol hoca tutturur bu sefer zaten risksiz futbolcuyu alacak paramız yok malesef.
ispanya 2. liginde sezonu 9. sırada bitiren las palmas'ta kiralık(sassuolo) olarak oynayan stoper. resmi teklif yapmışız ne teklif ettik acaba?
İnşallah doğru değildir. 2 sene önce barcelona'nın istemesi beni ilgilendirmiyor. Kariyeri düşüşte olan ve ispanya 2. liginde olan bir adama bonservis veremeyiz. Net bir stoper alın diye senelerdir bir yerlerimizi yırtıyoruz. Gerekirse tüm parayı stoperlere harcayın adam akıllı stoper alın. Bu sene stoper hatalarından yenilecek tüm golleri yedik. Net bir isim almazsak ara transfer döneminde yine stoper ararız. Önümüzdeki sene de böyle olmasın.
Limit sorununu kenara bırakırsak elimizdeki altyapı oyuncularından daha mı iyi acaba diye sorduran ikinci lig oyuncusu.