cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

yazar alımları şu anda kapalıdır.

 yakın zamanda 2. nesil yazar alımları tekrar açılacaktır.
 

fenerbahçe kart sahibi iseniz beklemeden info@lacisozluk.com 'a mail atarak yazar olabilirsiniz. 

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • mateja kezman

  2006 – 2009 yılları arasında fenerbahçe forması giymiş sırp futbolu. 7.5 milyon avro bonservis bedeliyle atletico madrid’den fenerbahçe'ye transfer olmuş fenerbahçe kariyerinde 46 maçta 22 gol kaydetmiştir.
  transfer süreci futbolcunun ağzından şöyle gerçekleşmiştir.

  “ Fenerbahçe yöneticileri ile görüştüğümde Madrid'den ayrılmak istemediğimi onlara açık bir şekilde söyledim. Ayrılacaksam para için ayrılabileceğimi söyledim ve bu nedenle çok uçuk bir maaş talep ettim. Bu da tabii ki onlara fazla geldi, biz de masadan ayrıldık. Ertesi gün yine geldiler. Karar değiştirmişler, benim absürd maaş isteğime yakın bir maaş teklif ettiler. Ben de ardından sözleşmeyi imzaladım. Ertesi gün özel bir jet beni almaya geldi. İstanbul'da havalimanında 50 bin kişi beni bekliyordu. Büyük bir çılgınlık vardı. Her şey çok çabuk olmuştu.”
  mateya kejman olarak okunup, adı mateja kezman olan sırp golcü. batman lakabı ile tanılır. psv de gol attığında stadyumda batman müziği çalardı
  ilk geldiği dönemdeki deplasman gollerini unutamadığım futbolcu. sivas ve konya maçlarında uzaktan şutlarla o dönem çok tartışılan zico'ya hayat vermiştir. 2006-07 sezonu çok düşük puanlı şampiyon olduğumuz bir sezondu ve her puana ihtiyacımız vardı o yüzden kendisi kritik gollerin adamıydı.

  çok tartışılsa da benim iyi andığım forvetlerimizdendi. lakabı ise batman'di.
  Sivas maçında boş pres yaparken baldırı atmasa farklı bir tarih yazılabilirdi. Ondan sonra toparlayamadı malesef. Çok çok klas oyuncuydu.
  kendisini çok severdim o zamanlar gelmesi bile meseleydi. işte şimdi nerden nereye dedirtecek bir oyuncuydu. penaltı olayıyla şanssız bir şekilde hatırlanacak sırp forvet.
  lacisozluk lacisozluk