Aston villa'nın küme düşmesi halinde takımda kalmak istemediğini belirten, fenerbahçe'nin de bu sebeple satın alma opsiyonuyla kiralama düşüncesi olduğu iddia edilen mısırlı kanat oyuncusu.
Edit: Kaynak
Söz konusu haberi kim çıkarttı, gerçek mi bilmiyorum. Ama gerçekmiş gibi düşünerek yanıt vermek gerekirse scout- gözlem ekibimiz yine müthiş çalışıyor diye düşündüm. Nerden buldular böyle oyuncuları, hayret diyesim geldi. Alkış.
nam-ı ile uluslararası şöhrete sahip scout ekiplerinin bulacağı über topçu.nasıl yapıp ediyorlar bilmiyorum ama caner, muric, visca, irfan can, gg, nskala, morozcuk, novak gibi isimleri bulup getiriyorlar.insan hayret ediyor, nereden bulup getiriyorlar değil mi bu isimleri acaba ? nasıl bir gözlem kabiliyeti...
Açık ve net şampiyon yapar. Tüm parayı bu adama gömsünler diğer kanat mevkinde rodrigues izlemeye razıyım. Ortayı zaten mert hakan-gustavo-ozan yaptık. Arka dörtlüyü de halledecekler gibi görünüyor. Novak geldi, stopere juan jesus ve mert çetin istiyorlar o mevki de check. Basit düşünüp bu adamı alırlarsa önümüzdeki seneye umutla bakarım.
Dar alan becerisi var
Hızlı
Skora direk katkı yapar
Uzun bacakları var
Oyun görüşü iyi
Ligi tanıyor (vizyon yönetimi'nin en çok hoşuna gidecek madde)
Hem ffp hem de limit sorunları ile karşı karşıyayken nasıl getirileceğini anlamadığım topçu. En iyi ihtimalle kiralanabileceğini düşünüyorum o da aston villa küme düşerse. Eğer ligde kalırlarsa maalesef gelme ihtimali çok düşük.
Yine yeniden soruyorum; Biz neden böyle oyuncuları bulamıyoruz ortalıkta adları yokken? Bu adama bugün en az 12-13 milyon euro bonservis isteyecekler. Eğer biz bulmuş olsaydık 12-13 bonservis isteyen biz olacaktık, hatta belki de daha fazla. Yani her seferinde dile getirmekten yoruldum.
Ben demiyorum ki bütün iyi oyuncuları ilk biz bulalım, takıma hep genç oyuncu gelsin. Ama biz hiç yapmıyoruz ki bunu. Mesela bugün elimizde böyle 3-4 tane genç topçu olsaydı, trezeguet'e çok rahat 12 milyon euro verirdik. Ama şimdi imkanı yok, bizim çapımız belli maalesef.
Gelirse Talisca etkisi yapar. Doğru takımda tek başına şampiyonluğu kazandırabilecek potansiyelde bir futbolcu. Yine iş Doğru kadro planlamasına geliyor. Tüm yükü trezeguet'nin üstüne yüklerseniz kendisinden adam akıllı verim dahi alamayabilirsiniz. iyi bir golcü ve sağlam bir geri dörtlü ile bu adam takımı şampiyonluğa oynatır. İsmi geçen kanat adaylarından en çok içime sinen trezeguet. İnşallah olur diyelim.