gs'ye gideceği söylentileri artan oyuncu. söylentiyi de geçtim, romano tweet attığına göre iş ciddi.

twitter


bu sezon rakiplerde weghorst sonrası kıskandığım ikinci transfer olacak sanırım.
Müthiş bir transfer olur gs alırsa ciddi ciddi söyleyebilirim ki çok hırslı ve sağlam bir oyuncuydu arsenal zamanında. Gsnin de ön libero eksiği düşünülürse baya nokta iş olur.
Arsenal'de oynarken buraya gelmesi beni dumura uğratacak futbolcu. Kendisine 28 mio euro bonservis ödenmiş. Geçen sene 13.olan, bu sene avrupa'da olmayan galatasaray'a geliyorsa eğer büyük galatasaraylıdır. helal olsun derim (*)
Galatasaray'ın son yıllarda yaptığı kaliteli orta sahaları kiralık alma geleneğinin zirvesi olacak oyuncu. beşiktaş da galatasaray da yıldız oyuncuları bir şekilde kiralık alabiliyor ama bizde hiç böyle bir olay yok. gerçekten çok enteresan.
ligde tutturması halinde gs futbol takımını ilk 5'e sokacak futbolcu.
bu kadar boktan kadro tek oyuncuyla şampiyonluğa sevsen oynayamaz.
Eğer gelirse yıllardır ambargo koyduğumuz transfer şampiyonluğunu galatasaray'a kaptıracağız gibi görünüyor. Şaka bir yana baya iyi bir futbolcu gelmese keşke.
Süper ligin üstünde bir seviyede olan futbolcu. Gs alırsa kendileri için ikinci bir fernando reges etkisi yaratabilir ama zor bir transfer.
galatasaray'a transfer olan futbolcu.
günlerdir köpek çekiyordu bunlara, parmağında oynattı, başka kulüp bulamayınca da teklifi kabul etti.

26 yaşında kimsenin istemediği adama 20-25 milyon euro arası para bağladılar.
yok yani en fazla ne yapabilir? bu piyasada doğru düzgün satış yapmadan bu şekil bir transfer, çok acayip salaklık.
sen marcao'dan gelen parayı zaten 30 yaşındaki orta saha ile, başka takımlara yolladığın djagne, mohammed gibi oyuncuların maaşlarını ödemekte kullanmıştın. bu oyuncuya verdiğin para 2 senelik kombine gelirin.

belli ki falcao'dan hiç ders almamışlar.

beter olsunlar orası ayrı.