1989 doğumlu ispanyol kadın basketbolcu. geçen sezon formamızı giyen oyuncuyla bu sezon sadece fiba avrupa ligi maçları için yeniden anlaşıldı.
DeWanna Bonner, Amanda Zahui isimleri zikredilirken yine piyangodan çıkan pivot görünümlü uzun forvet. Transfer edildiği ortaya çıkalı belki bir ayı geçti ancak açıklamak için bu kadar beklemeleri sanırım taraftarın tepkisinden dolayı. Son bir gayretle daha iyisi aranmış ama maddi imkanlar yetmemiş olmalı. Tarihimizin en iyi kadrosu denilebilecek bu kadro için biraz daha maddi fedakarlık yapılmalıydı.

Uzun rotasyonumuz Ekaterinburg karşısında kağıt üstünde zayıf olduğundan Euroleague şampiyonluğu yolunda fark yaratacak birisi kesinlikle değil. Geçen sezonki istatistiklerine şuradan bakabilirsiniz. Dış şutu yok, ayaklar yavaş, yeteneği de son derece kısıtlı. Fenerbahçe'ye katacağı en önemli şey sertlik ve ribaunt desteği olur. Bir de koç kendisini iyi biliyor, kullanma konusunda avantajlı. Geçen senekinden daha az süre alacak, Sabally ve Stokes'u ne kadar dinlendirebilirse o kadar iyi olur.