haberlere göre fenerbahçe'nin anlaşmak üzere olduğu 2.06 boyundaki pf/c.

oynadığı takımlar itibariyle çok fazla izleyebildiğimiz bir oyuncu değil. knicks, magic gibi iddiasız takımlarda benchwarmer olarak geçirdi kariyerinin çoğunu. geçen sezon sixers'da kısa bir süre denendi ama gözden çıkarılmış bu sezon kontrat verilmedi. istatistikleri ekpe ile benzer sayılır. oyun tarzı bir zamanlar bizde olan sean may gibi, cüsseli ama hantal asla değil, ayakları hareketli, dış şutu var. savunması da iyi sayılır. umarım transferi gerçekleşir.
Aradığımız uzun olmadığı kanısında olduğum aslında ismi kyle o’quinn olan carmelo anthony ile yıllar önce saha içinde yaşadığı tartışma dışında hatırlanacak bir özelliği olmayan nba oyuncusu.

Ne beklendiğine göre verimli ya da çöp olarak tanımlanabilecek müstakbel oyuncumuz.

Hamilton süre bulamadı ya da koç beğenmedi bilemem ama şimdilik ondan hiçbir katkı alamadık.

Barthel sakatlık sonra Corona derken verimsiz kaldı şimdilik. Ahmet ile skor üretmek tesadüf eseri oluyor. Vesely ise bizim için vazgeçilmez.

Quinn ile de beklenti ne olmalı sorusuna dönersek skor yükünü taşıyacak oyuncu değil. Savunma yapsın diye bekliyoruz fakat ribaund konusunda da çok ahım şahım değil fakat kısa karşısında sağlam durabiliyor. Size ise geniş omuzlu olduğu için en büyük artısı. Fakat hücumda perdeden çıkıp şut atmasını beklersek üzülürüz.

Bize uzun lazımdı geldi ama benim gözümde ahmetten yarım tık üst bir oyuncu profili canlanıyor.
transferi açıklanan oyuncu. sezon sonuna kadar anlaşmışız. içimden bir his uyumu çabuk olacağı yönünde umarım yanılmam. doğru bir hamle olarak görüyorum.

twitter
ufaktan ufaktan koçun istediği kıvama gelen oyuncu. oryantasyon süreci bitince daha da iyi olacak. saha görüşü beklediğimizden daha iyi çıktı, bazen gerçekten iyi paslar çıkartıyor, savunmaya ayak uydurmaya başladı. tepeye perdeye ne zaman çıkacağını da iyice belleyince oturacak taşlar yerine. tabi sezon sonuna kadar imzalamıştık seneye de kalır umarım. bugünkü asvel maçından önce efsane erkan karacayı tutup havaya kaldırması da komikti xd