bir spor dalında, takımın sezon boyunca iç sahasında oynacağı maçlar için sezon öncesinde sattığı, sezonun bütün iç saha karşılaşmalarını kapsayan bilet.
aynı zamanda turnuvalarda da çeşitli maçlar için kombine kart/bilet sistemi devreye girmektedir.
ali koç en son konuşmasında taraftarlardan kombine kartlara ilgi göstermesini rica etmiş. affedersiniz de kimse üzerine alınmasın ama ben kendi adıma söyleyim, yok öyle yağma. sahada koşmasını bile beceremeyen kanat rodrigues için, dürümünü çift lavaş seven tolgay için, yurt dışına kaçan kruse için, triplerden triplere giren dirar için, sözleşme kapınca götü göbeği salan ozan tufan için, nerelerde haberimizin olmadığı alper potuk için mi para verecek bu taraftar.
iki sezon arka arkaya 6, ve 7. olan, 6 aydır teknik adamı olmayan, mevcut oyuncusunun takım arkadaşına posta koyan ve teknik adam gibi davranan, tatile kaçmak için arka arkaya kart cezalısı olmak için çaba sarfeden tipler için mi kombine kart alacak bu taraftar. avrupa kupası yok, 6 yıldır te bir kupa yok. son 8 maçta kazanmak için mücadele yok. sadece bize para verin rica ediyorum. ben de çok şey rica ediyorum.
zaten pandemi yüzünden stadyum açılacak mı seyirciye o bile belli değil ama biz parasını verelim değil mi ? çünkü taraftar olmak bu! sizin gözünüzde.

daha önce çeşitli başlıklarda dile getirmiştim, bundan sonra hep destek tam destek durumu bende bitti. başarı yoksa tek kuruş işlemez.
iki sezondur basarisiz oldugumuz icin (aslinda 10 yildir basarisiziz da neyse) bu sene pek ilgi gosterilecegini dusunmedigim bilet cesidi. Yildiz transferler yapilsa dahi ilgi gormez cunku camia inancini yitirdi. Kotu yonetimden herkes bezdi.

Ben asiri merak ediyorum bu sene satilacak kombine bilet sayisini. Belki ucuzlatabilirler diyecegim de zaten pandemi surecinden dolayi para yok. Ayrica pandemi dolayisiyla kimse bilet almaya yanasmaz bile. Komik gelebilir ama 10bini bile zor gorme ihtimali var. Neyse hep birlikte bekleyip gorelim.
Bu sene de alacağım. Takım iyi gitsin kötü gitsin farketmez. Fenerbahçe maçına gitmek hayatımın bir parçası. Bein sport'u boykot ediyorum onlara para kazandırmam o ayrı, iç sahada asla fenerbahçe'yi yanlız bırakmam.
bu sene pandemiden ötürü max 20 satılır.