yabancı sınırlamasından dolayı türkiye'ye dönme ihtimalleri artan ikili.

kenan karaman değil de kaan ayhan'ı alabilirsek çok iyi iş yapmış oluruz. yönetim belki de peşlerine düşmüştür, bilemiyorum. ama umarım bu ikiliden kaan ayhan'ı alabiliriz ortalama bir bonservis bedeli ile.
Kenan karaman tekniği yüksek ve iyi bir takımda iş yapacak olan çalışkan ve iş disiplini yüksek bir oyuncu profiline sahip. Bize olası transferinde başarılı olma ihtimali yok çünkü bizim takımda skorer ihtiyacı çok fazla. Girişimde bulunmamak gerekiyor.
Kaan için Almanya'da pek çok takım talip olacaktır. Daha düşük maaş teklif edeceklerdir bu kesin ancak bonservis bedeli olarak bizden daha yüksek teklifle kulübünün kapısını çalacakları da kesin. Kaan'ın transfer edilmesini isterim ancak kolay bir transfer değil, özellikle mevcut maddi şartlarda.
transfermarkt'a göre kenan karaman'ın piyasa değeri 2 milyon euro iken kaan ayhan'ın 7 milyon euro olarak görülüyor.
kenan karaman
17-18 sezonunda bundesliga 1'de 22 lig maçında 1 gol
18-19 sezonunda bundesliga 1'de 21 lig maçında 3 gol 2 asist
19-20 sezonunda bundesliga 1'de 20 lig maçında 6 gol 1 asistlik istatistik yakalamış.
3 sezonda aldığı süreleri tek tek çıkartmadım fakat 63 maç oynayıp 9 gol 3 asistlik katkı veren bir santrafora gidip de 2 milyon euro serbest kalma bedelini ödetecek bir sportif direktör varsa daha göreve gelir gelmez kovarım, kimse kusura bakmasın.
kaan ayhan ise
17-18 sezonunda bundesliga 2'de 31 lig maçında 1 gol 2 asist
18-19 sezonunda bundesliga 1'de 28 lig maçında 4 gol 1 asist
19-20 sezonunda bundesliga 1'de 31 lig maçında 2 gol 3 asist'lik katkı vermiş. 2. ligdeki performasını saymazsak 59 lig maçında 6 gol 4 asistlik katkı vermiş takımına ve bu oyuncu stoper-sağ bek pozisyonunda oynuyor.

bu istatistik bile kenan karaman'ın neden alınmaması gerektiğini özetlemeye yeterli. gerçi sinan gümüş gibi birisinin transferinin konuşulduğu yerde kenan karaman'ın konuşulmasına şaşırmamak gerekir. bakın kenan geleceğine frey geri dönsün daha iyi. en azından 2 milyon daha bonservis parasını hiç etmeyiz. frey de oynarsa kenan kadar katkı verir nasılsa.
Kenan Karaman - Fenerbahçe işi şu an için olmadı. Büyük ihtimalle İstanbul’un diğer yakasına gidecek. Fenerbahçe ile ilgili yeni bir gelişme olursa yazacağım. @yagosabuncuoglu

Kaan Ayhan da sassuolo'ya imza atmak üzere..