Çok iyi bir yedek forvetti özellikle oyunu rakip sahaya yıkmak istediğiniz anlarda. tam formundayken dokunmadığı hava topunu hatırlamıyorum. takımın ileri yerleşmesini, faul almasını ve geri koşup boşuna yorulmamasını sağlıyordu.bu tarz bir pivot hep kadromuzda olmalı.

Bu adamı gönderip yerine frey'i almak nasıl bir akıl tutulmasıdır hala açıklayamıyorum.
kendisinin gönderilme nedeni, takımın o dönem için gençleşmeye gitmesiydi. kendisi 31 yaşındayken gönderilip yerine 24 yaşındaki frey alınmıştı. benzer özellikleri var zaten.

fernandao 3m euro para kazandırıp gitti bize. 31 yaşındaki birisinden kazanabileceğimiz kadar kazanıp gönderdik. fakat bizim salaklığımız onun yerini dolduramayışımız. frey'i izleyen hangi motivasyonla izledi bilmiyorum fakat frey geldiğinde herkes ''yedek santrafor olarak iyi olur'' diyordu. sonrası hüsran zaten.

gönderdiğimiz oyuncuların yerlerini doğru bir şekilde doldurmak gerekiyor. misal iki sezondur yedek forvetlerde hata yapıyoruz hep. geçen sene mevlüt'ü almış olmak için almıştık. bir önceki sezon da bu isim frey'di. halbuki frey yerine başka biri bulunabilirdi. bu sadece bir örnek. yaptığımız çokça hata var. düzgün bir planlamanın olmaması en büyük nedenlerinden biri bunun.
Nereden gece gece kafama geldi bilmiyorum ve uzun uzadıya analiz de kasmayacağım ama biz bu herifi de yollamayacaktık. Rvp derken taraftar olarak başladık bu adamı öğütmeye Sonra ne zaman ki yeniden form tuttuyordu sattık.

Daha dün gibi aklımda ilk maçında sow'la çift forvet oynayışı. Rvp yerine bir tane düzgün yedek santrafor alıp, sow'u satmasak o sene yine şampiyon olurduk.
yasaklı madde kullanmış eski santrforumuz. kullandığı madde de İnternetten aldığı vitamin ilacıymış.

profesyonel bir sporcu kafasına göre nasıl takviye ilacı kullanır insanın aklı almıyor. sahada olduğu gibi gerçek hayatta da kafasız biriymiş demekki.