Teknik direktör

Doğum: 24 Temmuz 1954
Uyruk: portekiz
brezilya ligi'nde en yakın rakibine 16 puan fark atarak şampiyon olmuş teknik direktör. bize gelmesi imkansız. hem paramız yok ona verecek hem de kendisi istemez gelmeyi.

bu adam gelirken muhtemelen teknik ekibini de getirecek. 10 milyon euro'ya yakın maliyetleri olacaktır yıllık. harcama limitin var, nasıl olacak o iş? hadi kendi cebinden verdin diyelim, harcama limitini aşamıyorsun bu sefer.

fenerbahçe'ye gelmesi imkansız teknik direktör.
"Futbolda hiçbir zaman 'Asla' dememek lazım. Ancak rüyalarımdaki iki ya da üç takımı çalıştırma hayalim gerçek olmayacak. Dünyanın en büyük kulüplerinden olan Flamengo'yu sadece Portekiz'e dönmek için bırakabilirim. Dünya şampiyonu olsam, Libertadores'i tekrar kazansam bile Real Madrid ve Barcelona rüyam asla gerçekleşmeyecek." ifadelerini kullanmış hoca.

bir hayalimiz vardı be..
corona virüsü testi pozitif çıkmış.

https://www.fanatik.com.tr/jorge-jesusun-corona-virus-testi-pozitif-cikti-2129451
Bu sezona Benfica takımında başlayan portekizli hoca. Sezon sonu kongre sebebiyle benfica başkanı kesenin ağzını açtı , yüksek maliyetli transferler yaparak başına jesus’u getirdi.

Bu yıl dramatik şekilde paok’a elenen benfica lige 2’de 2 yaparak başladı.

Top class hocaları bir kenara koyarsak benim en beğendiğim hocalardan birisidir. Umarım bir gün ligimizde çalışır çünkü oynattığı oyun tam anlamıyla büyük takım futbolu.
Fırtına gibi geçen brezilya serüveni ardından döndüğü benfica’da beklentiletin altında kalan teknik direktör.

2020-2021 sezonunun 23. Haftası itibariyle jesus’un öğrencileri , lider sporting lizbon’un 11 puan gerisinde 3. Sırada yer alıyor.