Futbolcu

Doğum: 9 Mart 1992
Boy: 1.84
Ayak: Sağ Ayak
twitter


Di marzio bize yazmış. Sürekli bilindik ve piyasada ismi olan futbolcular haber oluyor. Galatasaray da istiyordu ama anlaşamadı. Oyuncuyu bilmiyorum ve hiç izlemedim.

Edit: 30 yaşındaki adam için 6.5 milyon euro bonservis mi? Gömü mü bulduk?

Edit2: umarım menajer oyunudur. Almayalım. Takım çok kalabalık oldu. Bazı futbolcuların gönderilmesi lazım.
Bu oyuncu forvet arkası değil miydi ? Hani bizde zorlasak 10 tane falan olan pozisyon için... hmmm bakalım.

Edit : üşenmedim yazacağım. MHy, irfan can, arda , lincoln, pelkas, ferdi ( orijini 10 numara), zajc ( bize bu pozisyon için gelmişti ) king, zorlasak valencia ve rossi de oynar. İsmail yüksek ve Muhammet Gümüşkaya da bu pozisyonda oynayan isimler. Düne kadar orada dünyanın sayılı isimlerinden Mesut bile vardı. Gerçekten büyük bir ihtiyaç
O paralari verirsek yilin en saglam kazigini yeriz. Allahtan menajer oyunu oldugu soyleniyor, asıl kazigi yiyen gs olacak.

Tanim: son kontratini yapacak olan oyuncu.
30 yaşındaki adam için 6.5 milyon euro bonservis çok yüksek bir rakam. Sözleşmesinin bitmesine bir yıl kalması daha da acı verici bir detay. Eldeki yabancı oyuncular ayrılacak gibi görünüyor. Rossi'den bonservis kazanabiliriz ama bu adam için verilecek paraların geri dönüşü olmayacak. Bu çok canımı sıkıyor.
Ulan sevinsem mi uzulsem mi bilemedim. Oyuncuya dair en ufak bir fikrim yok, 2 tane youtube videosu izleyerek yorum yapmanin dogru olmadigini bilecek kadar akillandigimi dusunuyorum. Izleyenler iyi ama maliyetli diyorlar, bir taraftan gs'nin uzun suredir ilgisi mevcut.

Herif maliyetli ve yasi yuksek. Umarim jesus bu paralarin hakkini verdirir.

Tanim: florya bolgesinde yas ilan edilmesine vesile olan oyuncu.
Yeni transferimiz gibi görünen futbolcu. Iki gezgin forvet süper lig'de ne yapabilir bu sezon ilk defa göreceğiz. Fazlası ile deneysel ve yenilikçi bir adım. Bana kalırsa 9 kişi ile savunma yapan anadolu takımlarına karşı sırtı dönük oynayabilen bir santrfor elzemdi. Yıllardır hocalar santrfor diye yalvardıkça ali koç yardımcı forvet aldı. Bu sefer farklı olan şu hoca zaten santrfor istemiyor. Kendimi bununla avutacağım.