Olayı yanlış yerden değerlendirmektir.

Fenerbahçe'nin bir oyunu olmalı. Oyun nasıl olursa, direkt hücum, set hücumu, topa sahip olma oyunu, kontratak oyunu vs...

Işte o oyunları oynatmış isimlere! Gitmek gerekir.

A teknik direktörü gelsin, b gelsin değil. Önce hangi oyun? C Teknik direktörü boşta o gelsin kesin uçarız diye bir şey yok.

Çünkü o kişiyi gönderdikten sonra yerine yine aynı profilde birisi getirilmeli. Işte buna karar verecek kişi sportif direktör. Ama bizdeki daha bu oyuna karar veremediği için, Erol bulut gibi hangi oyunda başarılı olduğu belli olan kişiden oynatmayı bilmediği bir şeyi talep etti sezon ortasında. Sonrasında da takımın başına geçti.

Edit: ya da alman gelsin, brezilyalı gelsin de değil. Pasaport değil mevzu.
İsimli hocalarin bazilari kadroya gore dizilim ve oyun karakteri sectigi icin cok hatalı oldugunu dusunmedigim durum.
fenerbahçe için son derece normal olan durum. taraftar kenarda stajyer hoca görmekten bıktığı için oyun sistemi seçme lüksüne girmeden gerçek bir teknik direktör arıyor.

koca fenerbahçe geçen sene aylardır hocasız kaldı sezon devam ederken, hem de için; Erol bulut için :(

sportif direktörün teknik adam seçmesi konusuna gelince, türkiye'de bu sistem olmaz! o l a m a z. bu vaatlerle gelen ali koç ile bile olamaz. en başta kendisi varken çok zor. gelecek hoca sportif direktörü bile hizaya sokmalı ki cocu-comolli gibi olmayalım yine.
#60626 numaralı entry ye imza kaşe mühür basacak kadar onayladığım mevzu.

Arkadaşlar öyle bir yokluğa düştük ki stajyer t.d. ler, lisansı olmayan t.d.ler ya da kahve masasından kalkıp gelenler takımı yönetiyor. Bu yüzden isim olarak bakıyoruz t.d. olması yeterli diye beklentimiz öyle düştü.