Yeni transferimiz olan 2006 doğumlu 10 numara.

Stockholm doğumlu oyuncunun babası Türk annesi ise İsveçli. Oyuncunun kariyeri: Fenerbahçe U16, SL Benfica Altyapı, Hammarby IF Jugend.
İyi planlama yapılan bir kulübe gelen genç oyuncu.

XD

Aslında 5 yıllık bir planlama yapabilse birileri, önümüzdeki sezon arda ana rotasyona girse, sonraki sezonda gelişimine göre as oyuncu olsa ve 2 sezon takımı onun üzerine inşa edebilsek, 4-5 sene sonra bu kardeşimiz Arda'nın transferi sonrasında a takıma yavaş yavaş monte edilmeli.

Ama 5 yılı planlayacak yönetim, sportif alışkanlık, teknik kadro falan bu kulüpte olamayacağı için hata yapmışsın be çocuk diyebiliyorum ancak.
çocukken fb formalı fotoğrafları olan oyuncu. gerçi hala çocuk ama muhtemelen fb'li olmasa bize gelmezdi, umarım söylendiği gibi potansiyeli yüksektir.
söylendiği kadar iyiyse benfica alt yapısından nasıl bize geldiğini pek çözemediğim futbolcu. futbolcu yetiştirme ve pazarlama konusunda master degree bir yerden bahsediyoruz.

neyse bahtı açık olsun.
Eljif elmas tarzı bir transfer gibi gözüküyor. Umarım onun kadar para kazandırır benfica altyapılı bir oyuncunun boş çıkacağını sanmıyorum.

Yaşına göre fiziği de bana iyi gözüktü.