fenerbahçelilerin pek beğenmediği olay. bunun sebebi ise net olarak geçmiş yıllardaki ikinciliklerimizde -ki bayağı ikinci olduk.- şl ön elemesini bir türlü geçemememizdir. yoksa ikincilik aslında öyle yabana atılacak bir sıralama değil.

artık şl ön elemelerinde daha kolay rakipler gelmekte. tabii ki hâlâ zor rakip gelme ihtimali var ama eskiye göre daha düşük bir ihtimalden bahsediyoruz. bunun için bu sezonu salmamalıyız. çünkü ikincilik de bizim için hayati bir önem taşıyor. ama yönetimin pek umrunda değil gibi. öyle ki erol bulut gönderildikten sonra yeni bir hoca getirmediler.

geçen sezon(*) da aynısı olmuştu. ersun yanal gönderildikten sonra hoca getirilmedi ve son 8 maç + türkiye kupası çöpe atıldı. böylelikle hem sezonu kupasız kapattık hem de avrupa'ya gidemedik. oysaki trabzonspor'un aldığı ceza sebebiyle sezonu 3. bitirip şl'ye bile gitme şansımız vardı ama yönetim bunu göremedi maalesef.

sezon sonu tabloya baktığımızda yine "ya aslında biraz önemseseydik şl'ye giderdik." diye söylenip kafamızı duvarlara vuracağımızdan eminim. çok büyük bir rezilliğe imza atıyoruz ama kimse farkında değil :/