1995 doğumlu japon orta saha . Portekiz ligi ekiplerinden santa clara forması giyiyor .

Edit : oyuncu ismi ‘ hidemasa morita ‘ olarak yazılıyormuş . Moderatörlere duyurulur .
İsmini yeni duyduğum Oyuncu. Sözüm ona ilgimiz varmış. Yine Asya'dan geldiğine göre bir vitor işine benzer. Ya da o pazara hakim bir menajerlik şirketinden getirip duruyorlar.
İstediğimiz orta saha olduğu söyleniyor.

Fiziği defansif orta sahaya göre kötü ben hala gustavoyu yedekleyecek veya yanına hayvan gibi bir oyuncu alınmasını bekliyordum top kapmasını ve alan kapatmasını bilen. Çünkü eninde sonunda sakatlanacak. Morita'nın da 6 numara olduğu söyleniyor ama bence hayvani fizikli ya da tempolu olmayan 6'lar burada iş yapmıyor ya da bize sizelı bir oyuncu profili lazımdı diyeyim.

Yalnız adamın tekniği ve pasları çok iyi. geriden top çıkarırken kesinlikle işimize yarar bağlantı oyuncusu olarak ama burası japon ligi değil yüksek fiziksel sertlik görecek karşısında. morita'yı yıldız değil ama sistemi işletecek iyi bir oyuncuya benzettim. Japon olduğu için istikrarlı ve karakterli bir oyunu olduğunu da düşünüyorum o açıdan sıcağım bu çekiğe aldığı paranın hakkını vermeye çalışır. Gider hara kiri bile yapar bize gol yedirirse bu sempatik.
Oyuncu nasıl bilmiyorum ama transfer olursa Şu görselle açıklanmasını bekliyorum :
görsel
İzlediğim kadarı ile Saha görüşü muazzam olan oyuncu. Takıma katılırsa Özil’den sonra bu alanda takımın en iyi oyuncusu olur. Savunmadan topu alıp Tek dokunuşta ön alan pressini kırabilen dikine paslarını çok beğendim. Takımda bunu yapabilen tek isim Attila şu an. Orta sahaya da bu özellikte bir oyuncunun eklenmesi bizim için çok iyi olur. Gustavo o pasları topu on defa dürterek atabilir ancak, o da belki. Bununla birlikte ters kanada gönderdiği uzun pasları da başarılı. Ben çok beğendim. Uyruğu sebebiyle iş ahlakıyla ilgili bir çekincem de yok. Umarım takıma katılır.
Izleyenler bilenler varsa bilgi paylaşımı yapılırsa sevinirim. Elimizdekilerden ne gibi bir artısı var merak konusu. Sırf almak için alıyorsak başka şeyler söylemek gerekecek çünkü.
Tolgay arslan tipi bir futbolcuya benziyor. Normal olarak maçlarını izlemedim. Ülkemizde işi bu olan scout ekipleri gibi videolarını falan izledim. Tolgay izlenimi aldım ama uzun pasları ve ters kanada attığı topları başarılı diyebilirim. Gustavo yanında merkezde oynar diye düşünüyorum. Sanırım sosa'dan bekleneni alamayacakları için bu tarz bir oyuncuya ihtiyaç duydular.