Bir yürüyüş yapma programı. Attığnız adımları paraya çevirip bağış yapabiliyorsunuz lössev gibi kurumlara.
Beşiktaş ile sponsorluk anlaşması imzalamışlar. O vesile ile öğrendim. Beşiktaşlılar indirip kendi takımlarına destek oluyorlar kendi takımlarına bağış yaparak.

Fenerbahçe de böyle bir girişimde bulunsa keşke.

Düzenli olarak yürüyüş yapan birisi olarak pedometre kullanıyordum önceden. Şimdi bunu kullanır löseve falan bağış yaparım. Fenerbahçe anlaşırsa da her iki yere yardım yaparım. iyilik meleğiyiz mübarek...
Edit: indirdim. Pek fazla para kazanamıyorsunuz, haftada max 5-6 lira kazanabilirim gibi görünüyor :/ yeni bir entry yazarım biraz kullandıktan sonra.
x (tweet)


beşiktaş'tan sonra kulübümüzün de katıldığı uygulama.

(bkz: #25001)

daha önce bu uygulama hakkında bir entry yazmıştım. ''bir tane daha entry yazarım'' demişim fakat yazmayı unutmuşum.

uygulama çok kullanışsız. maksimum 2 gün dayanabildim sonra sildim. çok az para veriyor, 1 ayda maksimum 2-3 lira kazanabiliyorsunuz o da maksimum. telefonunuzun şarjını çok yemesi, adımlarınızı nakite dönüştürmek için reklam izletmesi de çabası. millete iyilik yapalım derken sinir oluyorsunuz.

şahsen eğer ki bağış biriktirseydim muhtemelen lösev'e falan verirdim kulübümüze vermek yerine. zaten 2 lira bir şey yapacağım bağış, koskoca kulübün benden gelecek paraya ihtiyacı yok fakat lösev'in olabilir. her neyse bunu konuşmanın bir mantığı da yok zaten zira bağış biriktiremedim.

isteyen kullanabilir tabii fakat ben daha kullanışlı olmasını beklerdim böyle bir uygulamanın. en azından devletin bir uygulama yapıp çok daha fazla bağış vermesini beklerdim fakat tabii ki bunu organize edebilecek bir kurum yok bu ülkede. kısacası zarar.