kulübümüzün de desteklediği birleşmiş milletler kadın departmanının düzenlediği kampanya. bu kampanya özellikle erkeklerin kadın-erkek eşitliğini desteklemesi için yapılıyor.

ben de 8 mart dünya kadınlar gününde tüm yazarları kadın erkek eşitliğini desteklemek için kampanyaya dahil olmaya davet ediyorum.

kampanyayı desteklemek ücretsiz ve sadece 10 saniyenizi alır:

https://www.heforshe.org/tr
(bkz: #70619)

Ulan aptallar sizi, teknik direktör erkek olduğu için teknik adam deniyor olabilir mi ? Ya da Sahada oynayan futbolcular erkek olduğu için adam adama mücadele deniliyor olabilir mi acaba? Gidin başka yerde yapın salak saçma ,cıvık haraketlerinizi. Burası fenerbahçe, kimsenin bu yüz yıllık çınarı abidik gubidik şeylerle rezil etmeye hakkı yok. Bütün bunların hesabını vereceksin ali koç.
duyarın da duyarı var artık. yeter ya şu sjw yaklaşımı.

yemin ederim bıktırdınız.

benim gibi bir adamı ters kutuba itmeyi neredeyse başaracaksınız, bu kadar zorlanmaz ya. kadın futbolu oynanmıyor, erkek futbolu oynanıyorsa adam adam derim kardeşim. kadınlar oynasın kadın kadına deriz. neden terimleri kötü bir sözmüş gibi aksettiriyorsunuz.


bunları da geçtim başka işiniz gücünüz mü yok da böyle abuk sabuk işlerle uğraşıyorsunuz ? cidden küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum.