tam türkiye'ye gelecek yaşa geldi. imza parası + yıllık 4 milyondan 3 yıllık kontrat + bonuslar eşliğinde birisine çakılmalı.

sonra sezonun yarısında falçao gibi sakat gezecek, kalanında da neden oynamıyorum diye sorun çıkartacak, iki üç maç şık hareketler yapacak, asistler goller izletecek ulan iyi ki alınmış dedirtecek. maaşını alamadığı için fifaya gidecek. 2. senenin sonunda da araplara nasıl iteleriz diye kara kara düşündürecek.

tam zamanı şimdi.
Her transfer döneminde adı fenerbahçe'ye yazılan yetenekli futbolcu.

Kendisini izlemek büyük zevk, hep içimizde ukte olarak kalacak gibi. Ben yine de biz olmasak da başka bir Türk takımına gelebileceğini düşünüyorum yakın zamanda.
harcanmış bir yetenek. kendisi dünyanın en üst seviye liglerinde oynayabilecek seviyeye sahipti, ama harcadı yeteneğini, yazık oldu. magazinle ve para ile uğraşacağına çalışsaydı belki şu an dünyanın en iyi kulüplerinden birinde oynuyor olurdu.

fenerbahçe'ye gelmesini ister miyim? hiç bilmiyorum. yorum yapmayacağım. kendisi lig maçlarında kilidi çok rahat açabilecek bir isim lakin istekli oynar mı muamma. istekli oynamayacaksa hiç gelmesin. biraz etrafımıza baktığımızda bir oyuncunun istekli olmasının ne kadar önemli olduğunu çok rahatlıkla görebiliyoruz.

(bkz: steven nzonzi)
(bkz: jean michael seri)
(bkz: ryan babel)
(bkz: andre ayew)
(bkz: yassine benzia)
(bkz: roberto soldado)

şu saydığım isimler tamamen isteksizliklerinden kaybettiler. ben arfa da isteksiz olursa bunlar gibi olabilir.

tanım: rus ruleti gibi oyuncu. çok riskli. fazla para varsa denenebilir.
sanırım 7490453446. kez istanbul'a gelip 654688534. kez transfer için fenerbahçe ile görüşmüş futbolcu.

eğer bir yerlerde ben arfa ismini görüyorsanız heyecanlanmayın, ya transfer dönemi başlamıştır ya da yaklaşmıştır.(*)