yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar alımları şu an için kapalıdır!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk

hamza hamzaoğlueski futbolcu ve teknik direktör.
Çok sevdiğim teknik direktör.

Karakterli bir insan.
galatasaray'a karşı oynadığı maçlarda göz doldurmasıyla(!) bilinen çok karakterli insan. ama öyle böyle karakterli değil. antalyaspor'un başındayken galatasaray maçı için 'hedef maçımız değil' açıklaması yapıp beklenen sonucu almasıyla bilinir. karakter onu gerektirir tabi.

edit: sevenler, beğenenler ve hatta fenerbahçe'nin başında görmek isteyenler... sonraki adım kim beyler? futbola terim, basketbola ataman mı? hakan şükür'ü de sportif direktör yapalım mı? malum, bazı sebeplerden iyi anlaşırlar.
bu taraftar hakkaten öldürecek beni.
Çocukken Fenerbahçeliydim açıklaması bulunan teknik adam. İleride Fenerbahçe'nin herhangi bir biriminde görmek isterim. Biz böyle hikayeleri severiz.
2014 yılında Akhisarspor'ın başındayken şampiyonluğu garantilemiş fenerbahçe ile karşılaşacakları maç öncesi şampiyonu alkışlatmış bir teknik adam.
İyi bir insan.

*****

-Muhabir: "Rıdvan Dilmen, FB'nin attığı ilk golün ofsayt olması gerektiğiyle ilgili konuştu. Siz neler söyleyeceksiniz. Ofsayt mıydı?

-Hamza Hamzaoğlu: "Pozisyon ofsayt mı değil mi bilmem ama FB maçı bizden daha çok istedi, etkili oynadı ve hak ederek kazandı. Tebrik ediyorum."
Efendi, Fenerbahçeli ve örnek şahıs.
Bir dönem sakarya olgunlar futbol turnuvasında top oynamış teknik direktör
gençlerbirliği'nden ayrılmış hoca.
Yeni Malatyaspor'un yeni teknik direktörü.