santraforu olmayan, 35'lik burak yılmaz'dan medet umulan, müzmin sakat cenk'ten beklentiye girilen ortamda neden hala u21 takımında oynatıldığını anlamadığım isim. bu yoklukta, enes'ten bir iş olmayacağı ortadayken şimdiye kadar çoktan a takıma çekilmeliydi.

ama birisindeki gereksiz takıntılar buna mani oluyor? iyi futbolcunun yaşı olmaz!!!
Alanya aldıysa muhtemel olarak potansiyali yüksek futbolcudur. Adamların mükemmel bir scouting sistemi var, yurtiçi-yurtdışı, alt lig-üst lig demeden sürekli çok ciddi şekilde oyuncu izliyorlar. Bunu nereden mi biliyorum, bizatihi alt liglerde oynayan bir kaç arkadaşımı izlediklerini kendim biliyorum. Adamlar inanılmaz planlı ve doğal olarak yükseliyorlar, akbilspor gibi suni değil.
Galatasaray'in kiraladigi oyuncu. Opsiyonsuz kiralamislar, sesli guldum yemin ediyorum. Ingiltere 2. Ligine oyuncu yetistirecekler. Insan oraya opsiyon koydurur, sorloth gibi patlarsa eleman bi kazanciniz olurdu ama bunlarda o akil nerdee(*)
gs'nin transferini kap'a bildirdiği oyuncu.

hayırlı olsun gs'ye. potasiyeli yüksek bir oyuncu, gelişim gösterirse gelecekte a milli takımın santraforu olabilecek yeteneği var.
Gs'nin satın alma opsiyonu olmadan kiraladığı futbolcu. İyi oynarsa kendi kulübü hayrını görür. Kulübü resmen gs'ye westerlo muamelesi çekmiş :d. Bizde çoluk çocuğu oynasın pişsinler diye westerlo'ya, fortuna sittard'a falan gönderiyoruz (*).