Dün U21 Türkiye takımının Avusturya u21 takımıni 3-2 yendiği macta hat trick yapan futbolcu.
santraforu olmayan, 35'lik burak yılmaz'dan medet umulan, müzmin sakat cenk'ten beklentiye girilen ortamda neden hala u21 takımında oynatıldığını anlamadığım isim. bu yoklukta, enes'ten bir iş olmayacağı ortadayken şimdiye kadar çoktan a takıma çekilmeliydi.

ama birisindeki gereksiz takıntılar buna mani oluyor? iyi futbolcunun yaşı olmaz!!!
Alanya aldıysa muhtemel olarak potansiyali yüksek futbolcudur. Adamların mükemmel bir scouting sistemi var, yurtiçi-yurtdışı, alt lig-üst lig demeden sürekli çok ciddi şekilde oyuncu izliyorlar. Bunu nereden mi biliyorum, bizatihi alt liglerde oynayan bir kaç arkadaşımı izlediklerini kendim biliyorum. Adamlar inanılmaz planlı ve doğal olarak yükseliyorlar, akbilspor gibi suni değil.
alanyaspor'a henüz transfer olmamış futbolcu. hatta şu sıralarda adı galatasaray ile anılmakta.
Marcao'dan yediği tokatı inkar etmişti, kendisine bir takım sözler verilmiş. O gün yediği tokatı inkar ettiği için galatasaray'a transfer olmaya hak kazandı.
Galatasaray'in kiraladigi oyuncu. Opsiyonsuz kiralamislar, sesli guldum yemin ediyorum. Ingiltere 2. Ligine oyuncu yetistirecekler. Insan oraya opsiyon koydurur, sorloth gibi patlarsa eleman bi kazanciniz olurdu ama bunlarda o akil nerdee(*)
başıma bir şey gelmeyecekse pek beğenmediğim futbolcu. bunu gerçekten rakibe gitti diye söylemiyorum, bize gelse de memnun olmazdım. kendisi en fazla anadolu takımlarının oynadığı klasik kontratak sisteminde iş yapabilir. 3 büyüklerde iş yapacak düzeyde bir futbolcu değil. galatasaray'da istikrarlı bir performans gösteremez.

potansiyelli, genç ve yerli bir forvet arıyorsanız: (bkz:ahmed kutucu).