Chelsea ile anlaştığı söyleniyor.

Yıllar evvel Fenerbahçe transfer etmek için çok uğraş vermişti ama hem bonservis bedelini karşılaşmadık hem de oyuncu hedeflerim daha üst ligler diyerek bizi reddetmişti.

Haklıydı, bizde oynasaydı herhalde en fazla Avrupa'da orta sınıf liglerde oynardı. Şimdi premier ligin iddialı takımlarından ( her ne kadar City ve Liverpool domine etse de ) transfer oldu-olacak.
Psg'ye olan transferi yatsın diye dua ettiğim futbolcu. 3 saat daha dua edeceğim. Netice alırsam, Sonraki bir hafta boyunca edeceğim duanın konusu ali koç'un soyadının hakkını vermesi ile ilgili olacak. Allah'ım sen bizi irfan can kahveci'den kurtar yarabbi!

Edit: evraklar yetişmemiş. bu iş bende laciciler.(*)
Diyelim ki ziyech 25 milyon Euro ve oyuncu gelmeyi de kabul etti, Ali Koç Samet + bruma + gustavo + onur + luan + Pedro + jayden a verdi bu paraları…

Düşününce tek oyuncu yerine yarım düzine çöp almış. Çok mantıklı hamle. Ülke Avrupa’dan çöp ithal etmeye nasılsa alıştı, kulübümüzün ayrı bir tavırda olması kabul göremezdi.

Ali Koç’un rüyasında bile transfer edemeyeceği transfere özne oyuncu. Onun vizyonu benzia gibi oyuncuları muhteşem zannetmek üzerine kurulu.