Başkan Ali Koç'un ilgilendiği iddia edilen BtcTurk Yeni Malatyaspor'un brezilyalı orta saha oyuncusu. Bonsevisi benevento takımında olan 28 yaşındaki futbolcu sol bek,sol iç ve forvet arkası olarak da görev aldı. geçen yıl kadıköy'de agresif tavırlarıyla beni sinir etmesine rağmen ilgiyle izlediğim bir futbolcu. Ali Koç'un guilherme karşılığı alper'i önerdiği dillendiriliyor.

Guilherme İçin Fenerbahçe de Devrede
hangi pozisyon için düşünüldüğünü merak ettiğim bir isim. sağ kanat mı ? forvet arkası mı ? gerçi her iki pozisyonda da verim verecektir, en azından 3 gol 4 asistlik bir skor katkısı yapsa tıkanan maçlarda tabi, kendi adına yeterlidir. fazlasını beklemiyorum. bu yoklukta, eğer takas ile çözülecekse olabilir bu transfer.

fakat böyle böyle dolduruyoruz kadroyu, sonra elden çıkartamıyoruz. oyuncuya malatya'da ne kazanıyorsa yüzde 50 fazlasına imza atılacaksa, şimdiden vazgeçilsin bu girişim. anadoluda 500 bin euroya oynayan adamları istanbul'a getirdiğimiz, türkiye'nin en iyi takımına transfer ettiğimiz yetmediği gibi maaşın da birden 3'e 4'e katlıyoruz!!! en fazla 1-1.250 milyon bandında yıllık ücret ile anlaşılmalı. maç ve gol-asist bonusu konulmalı.
Geçen sene fenerbahçe maçlarından birinde takım arkadaşı sakatlanınca topu dışarı atıyormuş gibi yaptı sonra devam edip orta açmaya çalıştı. Bu karakterde bir oyuncuyu fenerbahçede izlemek istemiyorum.
sezona fırtına gibi başlayan sonra baya baya kötü oynayan top tepici. iyi veya kötü demek için önce bi bize transfer olması gerekir. şahsi fikrim epey riskli bir transfer.