Oyun oynanırken kural değişmez!!! Diyen ibişlerin yaptığı bir başka utanmazlık.

Fenerbahçe'ye Limit konusunda limit arttırımına engel olmak için kırk takla atan, illa tbb ile anlaş yoksa olmaz diyen tff, sgk ve vergi dairesinden borçsuzluk belgesi almayan takımlara lisans verilmez maddesini 2020-2021 sezonu için eklediği 4. Madde ile " geçici" olarak erteledi.

Fenerbahçe başkanı da ortada gezsin. Nasıl buna izin veriliyor. Bizim de borcumuz var ise biz de lisans çıkartmayalım arkadaş. Ben araba alırken 2 tane devlete hediye ediyorum, ev alırken 1 tane devlete 1 tane bankaya hediye ediyorsam bunlar da verecek. Yeter artık. 2 senede bir vergi borçları siliniyor.

Ali koç da nasıl bir başkan anlamıyorum. karşı taraf sürekli zorluk çıkartmak adına saçmalıyor, sen de öylece seyrediyorsun, yetmiyor bir de istedikleri gibi kurallar değiştiriliyor.

Birileri paraları "leylaya basıyorsa" vergisini de verecek. Şimdi bir iki örnek vericem ağır kaçacak ama kaşesi olan seks işçileri bile vergi verirken bu otoyol çocukları vergi vermek nedir bilmiyor. Yeter artık. Herkes biliyor ki tbb anlaşması da değiştirilecek. Ulan biz de kendimizi güçlü zannediyoruz. Yeter artık.

_______Al gülüm ver gülüm ________
(bkz: gs’nin tbb yapılandırma anlaşmasını yeniden yapılandırması)

(bkz: tff'nin hortumlanması)