2008'den beri Vakıfbank Kadın Voleybol Takımı'nı, 2017'den beri Kadın Voleybol Milli Takımımızı çalıştıran İtalyan başantrenör. Aynı zamanda bizim orta oyuncumuz olan Bahar Toksoy Guidetti'nin de kocası.

Mazisi Fenerbahçe taraftarına birden fazla maçta el hareketi yapma, mücadele sırasında rakip antrenöre ve kenardaki isimlere hakarette bulunma, sezon ortası transfer görüşmeleri yapma, kontratı olan isme fazla ücret önerip kontratını kırma, milli takımı oyuncu ayartma yeri olarak kullanma, kendi takımına transfer edemediği isimleri milli takımdan kesip yerlerine kendi takımında kenarda oturttuğu isimleri alma, bazı yıldız isimlere mobbing uygulama ve milli takımdan kesme gibi bir vukuatla dolu olan biri olmasına rağmen dün hiç utanmadan şöyle bir tweet attı. İsim vermeden salladığı takım Fenerbahçe. Fenerbahçe'nin takımından istediği oyuncular olduğu biliniyor. Hatta Gizem Örge'nin transferi tamam. Meliha İsmailoğlu'nun da adı ciddi şekilde anılıyor hatta bittiği konuşuluyor. Kendisinin bu kadar kudurmasının sebebi ise Zehra Güneş'in adının anılıyor olması.

Başarılı olması Milli Takım koltuğunda olması için tek başına yeterli bir sebep olmamalı. Kötü karakteri ve fazlasıyla şişik egosuyla bu görevi hak etmiyor.
kendisi geçen yıl da bize gelecek olan gizem'i yollamadı ve kapasite olarak kendisiyle asla yarışamayacak başka bir liberonun yedeği yaptı. gizem'in formu dipte şu an. umarım bize geldiğinde asıl gizem'i izleriz.
transfer konusunda da yine haksız. sadece bize değil eczacıbaşı'nın maja transferine de sinirlenmiş gibi duruyor.
kendisi geçmiş yıllarda fürst, haak gibi oyuncuları sezon devam ederken ikna etmişti. bu konuda konuşacak son insan kendisi.
öte yandan zehra'nın bize gelmesini çok isterim. umarım parası neyse verip onu ikna edebiliriz.
söylediği her şey federasyon tarafından vahiymiş gibi algılandığından her an transferlerle ilgili bir kural çıkabilir. hazırlanın.
aldığı maçı verdi... futboldaki karşılığını siz tahmin edin.

Türkiye Voleybol Milli Takımı Başantrenörü.